Fotograf Ślubny Zakopane


Utrwalanie wyjątkowych i niepowtarzalnych wspomnień w formie dopracowanych fotografii to właśnie kwintesencja pracy fotografa ślubnego. Nazywam się Rafał Mazur, jestem fotografem i z ogromną przyjemnością uwieczniam ślubne historie mych klientów. W swojej pracy stawiam na naturalne ujęcia – to właśnie one najlepiej oddają nastrój i emocje, jakie towarzyszą uwiecznianym wydarzeniom.

Rafał Mazur – fotograf ślubny Zakopane i okolice

Trudno o wspanialszą i bardziej osobistą pamiątkę ślubną niż album ze zdjęciami – to właśnie fotografie pozwalają niemal przenieść się w czasie i na nowo doświadczać dawnych emocji i wzruszeń. Pracuję jako fotograf ślubny już od lat. Zgromadzone doświadczenie przekuwam w przemyślane, dopracowane i wyjątkowe ujęcia, które zachwycają moich klientów. W ramach swej pracy często odwiedzam właśnie Zakopane oraz okolice – fotografuję tu śluby i wesela, wykonuję plenerowe sesje w górach. Zakopiański krajobraz to idealne tło do plenerów ślubnych i narzeczeńskich – przyjeżdżam tu zarówno do par z okolicy, jak i z parami z różnych zakątków kraju, które marzą o plenerze w górskiej oprawie.

Mój styl fotografowania można podsumować w kilku słowach – jest autentyczny, prawdziwy i profesjonalny. Jestem zdania, że ślubna realizacja zdjęciowa powinna być swojego rodzaju opowieścią, konsekwentnie utrwalaną historią, a nie zbiorem przypadkowych kadrów, które dobrze wyglądają obok siebie w albumie. Jeśli interesuje Was właśnie taka fotografia, zachęcam do przejrzenia mojego portfolio oraz do kontaktu – będzie mi bardzo miło Was poznać!

Fotograf na ślub w Zakopanem – jak wybrać?

Wiele par zaczyna rozglądać się za fotografem ślubnym zaraz po ustaleniu daty uroczystości i trudno się temu dziwić – choć fotografów jest tak wielu, ci najbardziej doświadczeni i z dobrym portfolio mają grafiki wypełnione po brzegi. Mimo wszystko decyzji o wyborze fotografa nie należy podejmować pospiesznie. Przed podpisaniem umowy i zarezerwowaniem terminu, warto zweryfikować kilka kwestii.

Portfolio fotografa ślubnego – to swojego rodzaju wizytówka jego pracy. Zazwyczaj zawiera ono wiele doskonałych ujęć, ale warto zwrócić uwagę na to, czy fotograf zaprezentuje Wam również kompletny materiał z wybranych sesji czy wyłącznie pojedyncze zdjęcia – to ważne, gdyż tylko oglądając wszystkie zdjęcia z sesji można ocenić jej całościowy poziom, styl i spójność. Swoim klientom przedstawiam zawsze kompletne materiały zdjęciowe, dzięki czemu mogą wyrobić sobie wiarygodną opinię na temat mojej pracy.

fotograf ślubny przemyśl

Sposób bycia, pracy i komunikatywnośćkażdy fotograf ślubny ma swoje przyzwyczajenia, metody oraz sposób na komunikację z klientem. Bardzo ważne jest to, by te kwestie przypadły Wam do gustu. Fotograf będzie towarzyszył Wam w osobistych i uroczystych momentach – nie możecie czuć przy nim zakłopotania lub peszyć się jego obecnością. W swojej codziennej pracy łączę profesjonalizm i bezpośrednią komunikację z klientami, dzięki czemu łatwo łapiemy świetny kontakt i nasza współpraca jest niezwykle owocna.

Opinie innych na temat jego pracyw sieci znajdziecie ogrom stron tematycznych, blogów, ślubnych portali i grup dyskusyjnych. Wszędzie tam będą obecne opinie o różnych fotografach z branży. Jeśli wyszukacie frazę „fotograf ślubny Zakopane opinie”, znajdziecie różnego typu rankingi i zestawienia. Nawet jeśli osoba, którą wstępnie wytypowaliście na swojego fotografa nie ma zbyt wielu recenzji w sieci, nic straconego – zobaczcie, czy na witrynie fotografa nie opublikowano opinii od jego klientów. Na mojej stronie znajdziecie właśnie recenzje od moich realnych klientów, którzy podzielili się swymi odczuciami i wrażeniami. Są to prawdziwe opinie od rzeczywistych osób.

Wybór fotografa ślubnego w Zakopanem nie należy do łatwych przedsięwzięć. W tym mieście i w okolicach jest wielu utalentowanych specjalistów, a poza tym w dzisiejszych czasach wiele par decyduje się na zatrudnienie fotografa, który dojedzie pod dowolnie wskazany adres. Jeśli jednak zwrócicie uwagę na powyższe kwestie i zaufacie swojej intuicji, z pewnością uda się wybrać właściwą osobę.

Reportaż ślubny Zakopane

Prawdziwe zdjęcia ślubne w Zakopanem

Współpraca z fotografem ślubnym rozpoczyna się już na etapie uwieczniania przygotowań i jest kontynuowana podczas każdego etapu ceremonii i wesela. Fotograf ślubny towarzyszy Młodej Parze praktycznie przez cały dzień, jest w pobliżu niemal w każdej najważniejszej chwili. Jego rola jest trudna i wymagająca – trzeba wiele doświadczenia, uwagi i wyczucia, by swą obecnością nikogo nie peszyć, a jednocześnie, by utrwalać na zdjęciach kompletną i konsekwentną historię ślubną.

Pracując jako fotograf ślubny w Zakopanem i okolicach, miałem już okazję współpracować z wieloma Parami Młodymi. Pomimo dużego doświadczenia, nie popadam w rutynę i do każdej realizacji podchodzę indywidualnie, bo doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, że każda ceremonia jest inna i jedyna w swoim rodzaju. Uważnie śledzę każdy moment, a w swoich fotografiach staram się zawrzeć wszystko to, co najważniejsze. Zdjęcia mojego autorstwa są autentyczne, pozbawione sztucznego pozowania i poustawianych detali – staram się utrwalać wydarzenia takimi, jakie były. Efektem mojej pracy jest wyjątkowy i autentyczny materiał zdjęciowy, który zachwyci Młodą Parę i jej bliskich.

Plener ślubny w Zakopanem i okolicach

Wiele Młodych Par wprost marzy o plenerze w górskiej scenerii. Mieszkańcy Zakopanego i okolic mają to szczęście, by każdego dnia oglądać przepiękne pejzaże. Górskie okolice to wymarzone tło do zdjęć plenerowych, a w szczególności, gdy sesja dotyczy miłośników wspinaczki lub narciarstwa. Jeśli również marzycie o sesji w tak urokliwym otoczeniu, z przyjemnością ją dla Was wykonam.

Na sesję plenerową najlepiej umówić się w oddzielnym terminie – już po ślubie. W takim układzie będziemy mieli sporo czasu i swobody, dzięki czemu będzie możliwe zrealizowanie dowolnej koncepcji. Jeśli z jakiegoś powodu zależy Wam na tym, by zdjęcia plenerowe w Zakopanem wykonać konkretnie w dniu ślubu, to również jest taka możliwość, ale wówczas trzeba liczyć się z tym, że czasu będzie mniej.

Zdjęcia plenerowe w Zakopanem można wykonać w tak wielu miejscach, że trudno je nawet wymienić. Możemy wybrać się na jedną z bardziej malowniczych tras turystycznych, wspiąć na wybrany szczyt albo skupić na terenach podgórskich. Jeśli chcecie, sesja może być stylizowana – na przykład utrzymana w konwencji ludowej, góralskiej lub folkowej.

Sesja narzeczeńska w Zakopanem

Najlepsza sposobność, by oswoić się z obiektywem

Okres narzeczeński może trwać zaledwie kilka miesięcy albo kilka lat. Jest to wyjątkowy czas w życiu pary – jest już po zaręczynach, prawdopodobnie rozpoczęły się już nawet przygotowania do ślubu. Warto zachować ten okres nie tylko we wspomnieniach. Idealnym rozwiązaniem jest umówienie się na sesję narzeczeńską.

Plener narzeczeński w Zakopanem może być piękną przygodą i wspaniałą pamiątką na całe życie. Sesje tego rodzaju są zdecydowanie swobodniejsze od ślubnych, a przez to jedyne w swoim rodzaju. Jest to również idealna okazja, by oswoić się z obiektywem i nabrać przekonania, że pozowanie to świetna zabawa.

Decydując się na sesję narzeczeńską w Zakopanem lub okolicach, najlepiej zamówić ją u fotografa, który będzie również obecny na ślubie – to zapewni spójny i konsekwentny materiał zdjęciowy z wszystkich tych wydarzeń. Podczas wykonywania zdjęć narzeczeńskich stawiam na autentyczność i naturalność – dokładnie tak, jak podczas realizacji ślubnych. Takie podejście gwarantuje, że wszystkie albumy, które ode mnie otrzymacie stworzą razem jedną wyjątkową historię zdjęciową.

Profesjonalna fotografia ślubna Zakopane

Fotograf ślubny Zakopane – oferta

Będąc dokładnie w tym miejscu na mojej stronie internetowej, doskonale wiecie już, że moją specjalnością jest profesjonalna fotografia ślubna. Zakopane i okolice to często odwiedzane przeze mnie miejsca, ale chętnie pracuję także w wielu innych lokalizacjach. Jeśli tylko moje portfolio przypadło Wam do gustu, zachęcam do nawiązania kontaktu.

Poniżej znajdziecie moją ofertę – potraktujcie ją jako punkt wyjścia do szczegółowych ustaleń. Doskonale wiem, że każda para i każdy ślub jest inny i może wymagać indywidualnych rozwiązań oraz oferty skrojonej na miarę.

Porozmawiajmy o Waszym ślubie

To tutaj podejmujecie pierwszy krok do naszej współpracy. Będzie mi bardzo miło dowiedzieć się więcej o Was i o Waszej uroczystości.

Nie krępujcie się z wiadomością rozpoczynającą się od “Cześć” i czujcie się swobodnie z opowiadaniem o Waszych planach. Jeżeli nie odpowiem w ciągu 24h proszę kontakt pod numerem telefonu.

DD myślnik MM myślnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.