Fotograf Ślubny Zakopane


Utrwalanie wyjątkowych i niepowtarzalnych wspomnień w formie dopracowanych fotografii to właśnie kwintesencja pracy fotografa ślubnego. Nazywam się Rafał Mazur, jestem fotografem i z ogromną przyjemnością uwieczniam ślubne historie mych klientów. W swojej pracy stawiam na naturalne ujęcia – to właśnie one najlepiej oddają nastrój i emocje, jakie towarzyszą uwiecznianym wydarzeniom.

Rafał Mazur – fotograf ślubny Zakopane i okolice

Trudno o wspanialszą i bardziej osobistą pamiątkę ślubną niż album ze zdjęciami – to właśnie fotografie pozwalają niemal przenieść się w czasie i na nowo doświadczać dawnych emocji i wzruszeń. Pracuję jako fotograf ślubny już od lat. Zgromadzone doświadczenie przekuwam w przemyślane, dopracowane i wyjątkowe ujęcia, które zachwycają moich klientów. W ramach swej pracy często odwiedzam właśnie Zakopane oraz okolice – fotografuję tu śluby i wesela, wykonuję plenerowe sesje w górach. Zakopiański krajobraz to idealne tło do plenerów ślubnych i narzeczeńskich – przyjeżdżam tu zarówno do par z okolicy, jak i z parami z różnych zakątków kraju, które marzą o plenerze w górskiej oprawie.

Mój styl fotografowania można podsumować w kilku słowach – jest autentyczny, prawdziwy i profesjonalny. Jestem zdania, że ślubna realizacja zdjęciowa powinna być swojego rodzaju opowieścią, konsekwentnie utrwalaną historią, a nie zbiorem przypadkowych kadrów, które dobrze wyglądają obok siebie w albumie. Jeśli interesuje Was właśnie taka fotografia, zachęcam do przejrzenia mojego portfolio oraz do kontaktu – będzie mi bardzo miło Was poznać!

Spis treści

Fotograf na ślub w Zakopanem – jak wybrać?

Wiele par zaczyna rozglądać się za fotografem ślubnym zaraz po ustaleniu daty uroczystości i trudno się temu dziwić – choć fotografów jest tak wielu, ci najbardziej doświadczeni i z dobrym portfolio mają grafiki wypełnione po brzegi. Mimo wszystko decyzji o wyborze fotografa nie należy podejmować pospiesznie. Przed podpisaniem umowy i zarezerwowaniem terminu, warto zweryfikować kilka kwestii.

Portfolio fotografa ślubnego – to swojego rodzaju wizytówka jego pracy. Zazwyczaj zawiera ono wiele doskonałych ujęć, ale warto zwrócić uwagę na to, czy fotograf zaprezentuje Wam również kompletny materiał z wybranych sesji czy wyłącznie pojedyncze zdjęcia – to ważne, gdyż tylko oglądając wszystkie zdjęcia z sesji można ocenić jej całościowy poziom, styl i spójność. Swoim klientom przedstawiam zawsze kompletne materiały zdjęciowe, dzięki czemu mogą wyrobić sobie wiarygodną opinię na temat mojej pracy.

fotograf ślubny przemyśl

Sposób bycia, pracy i komunikatywnośćkażdy fotograf ślubny ma swoje przyzwyczajenia, metody oraz sposób na komunikację z klientem. Bardzo ważne jest to, by te kwestie przypadły Wam do gustu. Fotograf będzie towarzyszył Wam w osobistych i uroczystych momentach – nie możecie czuć przy nim zakłopotania lub peszyć się jego obecnością. W swojej codziennej pracy łączę profesjonalizm i bezpośrednią komunikację z klientami, dzięki czemu łatwo łapiemy świetny kontakt i nasza współpraca jest niezwykle owocna.

Opinie innych na temat jego pracyw sieci znajdziecie ogrom stron tematycznych, blogów, ślubnych portali i grup dyskusyjnych. Wszędzie tam będą obecne opinie o różnych fotografach z branży. Jeśli wyszukacie frazę „fotograf ślubny Zakopane opinie”, znajdziecie różnego typu rankingi i zestawienia. Nawet jeśli osoba, którą wstępnie wytypowaliście na swojego fotografa nie ma zbyt wielu recenzji w sieci, nic straconego – zobaczcie, czy na witrynie fotografa nie opublikowano opinii od jego klientów. Na mojej stronie znajdziecie właśnie recenzje od moich realnych klientów, którzy podzielili się swymi odczuciami i wrażeniami. Są to prawdziwe opinie od rzeczywistych osób.

Wybór fotografa ślubnego w Zakopanem nie należy do łatwych przedsięwzięć. W tym mieście i w okolicach jest wielu utalentowanych specjalistów, a poza tym w dzisiejszych czasach wiele par decyduje się na zatrudnienie fotografa, który dojedzie pod dowolnie wskazany adres. Jeśli jednak zwrócicie uwagę na powyższe kwestie i zaufacie swojej intuicji, z pewnością uda się wybrać właściwą osobę.

Reportaż ślubny Zakopane

Prawdziwe zdjęcia ślubne w Zakopanem

Współpraca z fotografem ślubnym rozpoczyna się już na etapie uwieczniania przygotowań i jest kontynuowana podczas każdego etapu ceremonii i wesela. Fotograf ślubny towarzyszy Młodej Parze praktycznie przez cały dzień, jest w pobliżu niemal w każdej najważniejszej chwili. Jego rola jest trudna i wymagająca – trzeba wiele doświadczenia, uwagi i wyczucia, by swą obecnością nikogo nie peszyć, a jednocześnie, by utrwalać na zdjęciach kompletną i konsekwentną historię ślubną.

Pracując jako fotograf ślubny w Zakopanem i okolicach, miałem już okazję współpracować z wieloma Parami Młodymi. Pomimo dużego doświadczenia, nie popadam w rutynę i do każdej realizacji podchodzę indywidualnie, bo doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, że każda ceremonia jest inna i jedyna w swoim rodzaju. Uważnie śledzę każdy moment, a w swoich fotografiach staram się zawrzeć wszystko to, co najważniejsze. Zdjęcia mojego autorstwa są autentyczne, pozbawione sztucznego pozowania i poustawianych detali – staram się utrwalać wydarzenia takimi, jakie były. Efektem mojej pracy jest wyjątkowy i autentyczny materiał zdjęciowy, który zachwyci Młodą Parę i jej bliskich.

Plener ślubny w Zakopanem i okolicach

Wiele Młodych Par wprost marzy o plenerze w górskiej scenerii. Mieszkańcy Zakopanego i okolic mają to szczęście, by każdego dnia oglądać przepiękne pejzaże. Górskie okolice to wymarzone tło do zdjęć plenerowych, a w szczególności, gdy sesja dotyczy miłośników wspinaczki lub narciarstwa. Jeśli również marzycie o sesji w tak urokliwym otoczeniu, z przyjemnością ją dla Was wykonam.

Na sesję plenerową najlepiej umówić się w oddzielnym terminie – już po ślubie. W takim układzie będziemy mieli sporo czasu i swobody, dzięki czemu będzie możliwe zrealizowanie dowolnej koncepcji. Jeśli z jakiegoś powodu zależy Wam na tym, by zdjęcia plenerowe w Zakopanem wykonać konkretnie w dniu ślubu, to również jest taka możliwość, ale wówczas trzeba liczyć się z tym, że czasu będzie mniej.

Zdjęcia plenerowe w Zakopanem można wykonać w tak wielu miejscach, że trudno je nawet wymienić. Możemy wybrać się na jedną z bardziej malowniczych tras turystycznych, wspiąć na wybrany szczyt albo skupić na terenach podgórskich. Jeśli chcecie, sesja może być stylizowana – na przykład utrzymana w konwencji ludowej, góralskiej lub folkowej.

Sesja narzeczeńska w Zakopanem

Najlepsza sposobność, by oswoić się z obiektywem

Okres narzeczeński może trwać zaledwie kilka miesięcy albo kilka lat. Jest to wyjątkowy czas w życiu pary – jest już po zaręczynach, prawdopodobnie rozpoczęły się już nawet przygotowania do ślubu. Warto zachować ten okres nie tylko we wspomnieniach. Idealnym rozwiązaniem jest umówienie się na sesję narzeczeńską.

Plener narzeczeński w Zakopanem może być piękną przygodą i wspaniałą pamiątką na całe życie. Sesje tego rodzaju są zdecydowanie swobodniejsze od ślubnych, a przez to jedyne w swoim rodzaju. Jest to również idealna okazja, by oswoić się z obiektywem i nabrać przekonania, że pozowanie to świetna zabawa.

Decydując się na sesję narzeczeńską w Zakopanem lub okolicach, najlepiej zamówić ją u fotografa, który będzie również obecny na ślubie – to zapewni spójny i konsekwentny materiał zdjęciowy z wszystkich tych wydarzeń. Podczas wykonywania zdjęć narzeczeńskich stawiam na autentyczność i naturalność – dokładnie tak, jak podczas realizacji ślubnych. Takie podejście gwarantuje, że wszystkie albumy, które ode mnie otrzymacie stworzą razem jedną wyjątkową historię zdjęciową.

prawdziwe historie, prawdziwych ludzi

Profesjonalna fotografia ślubna Zakopane

Fotograf ślubny Zakopane – oferta

Będąc dokładnie w tym miejscu na mojej stronie internetowej, doskonale wiecie już, że moją specjalnością jest profesjonalna fotografia ślubna. Zakopane i okolice to często odwiedzane przeze mnie miejsca, ale chętnie pracuję także w wielu innych lokalizacjach. Jeśli tylko moje portfolio przypadło Wam do gustu, zachęcam do nawiązania kontaktu.

Poniżej znajdziecie moją ofertę – potraktujcie ją jako punkt wyjścia do szczegółowych ustaleń. Doskonale wiem, że każda para i każdy ślub jest inny i może wymagać indywidualnych rozwiązań oraz oferty skrojonej na miarę.

Kontakt z fotografem

To tutaj podejmujecie pierwszy krok do naszej współpracy. Będzie mi bardzo miło dowiedzieć się więcej o Was i o Waszej uroczystości. Nie krępujcie się z wiadomością rozpoczynającą się od “Cześć” i czujcie się swobodnie z opowiadaniem o Waszych planach. Jeżeli nie odpowiem w ciągu 24h proszę kontakt pod numerem telefonu.

DD myślnik MM myślnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Pracuję w całej Polsce i poza jej granicami. Znajdziesz mnie w internecie wpisując frazy: fotograf ślubny Rzeszów, fotograf ślubny Przemyśl, fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Tarnów, fotograf ślubny Stalowa Wola, fotograf ślubny Lublin czy fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Warszawa, fotograf ślubny Zakopane, fotograf ślubny Mielec czy fotograf ślubny Radom.