Fotograf Ślubny Nowy Sącz


Kwintesencją pracy fotografa ślubnego jest uchwycenie prawdziwej historii, jaka rozgrywa się na jego oczach. Tworzą ją drobne gesty, szczere uśmiechy, wzruszające momenty i wiele innych zdarzeń, które laikowi mogą wydać się czymś bardzo niepozornym, a to właśnie one składają się na tę prawdziwą opowieść o miłości, którą uwieczniam na zdjęciach. Nazywam się Rafał Mazur, jestem fotografem ślubnym. Zapraszam Was do zapoznania się z moją ofertą.

Rafał Mazur – Fotograf ślubny Nowy Sącz i okolice

Fotografia ślubna to o wiele więcej niż wykonanie kilkunastu ładnych zdjęć, które dobrze zaprezentują się w albumie lub w mediach społecznościowych. W moim przekonaniu jest to umiejętne opowiedzenie historii uczucia, które łączy Młodą Parę i uczuć, które towarzyszą ich najbliższym. W tym celu posługuję się właśnie zdjęciami, a poszczególne kadry są sposobem na utrwalenie kluczowych momentów, drobnych gestów, wydarzeń tworzących tło i wszystkiego tego, co decyduje o tym, że jest to uroczystość tak wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Fotograf ślubny towarzyszy Młodej Parze we wszystkich najważniejszych chwilach w dniu ślubu – to osoba, którą obdarza się ogromnym zaufaniem. Jako doświadczony fotograf na ślub, potrafię docenić to zaufanie i wiarę w moje dobre wyczucie chwili i umiejętności. Moją specjalnością jest naturalna i profesjonalna fotografia ślubna Nowy Sącz. W swej pracy stawiam na naturalne ujęcia, profesjonalny sprzęt i nieustannie doskonalone umiejętności. Swoimi zdjęciami staram się opowiedzieć prawdę o wydarzeniach, których byłem świadkiem.

Fotograf ślubny Nowy Sącz – jak wybrać?

Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego to kwestia priorytetowa dla wielu Par Młodych. Trudno się temu dziwić – od jego umiejętności, doświadczenia oraz sprzętu, jakim dysponuje, będzie zależała jakość i klimat otrzymanych fotografii. Ponieważ zdjęcia ślubne są, dla wielu osób, jedną z najważniejszych pamiątek, przy wyborze fotografa na ślub, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii:

Portfolio – niemal każdy fotograf na ślub ma jakieś portfolio, a często nawet sporo w nim zdjęć naprawdę imponujących. Najważniejsze jest jednak, by było to portfolio obejmujące pełny materiał zdjęciowy z poszczególnych sesji, a nie tylko pojedyncze ujęcia. Prawie każdemu uda się bowiem zrobić kilka dobrych zdjęć, ale najwięcej o warsztacie i talencie fotografa powie Wam kompletny materiał zdjęciowy z sesji, a nie wybór najlepszych w życiu ujęć. Właśnie z tego względu swoim klientom prezentuję zawsze obszerne portfolio z kompletem zdjęć. Sądzę nawet, że dopiero obejrzenie kompletnej sesji zdjęciowej pozwala na ocenę, czy była ona rzeczywiście udana.

Opinie – prawie każdy fotograf ślubny zbiera jakieś rodzaje opinii i rekomendacji od swoich klientów. Czasami są one publikowane na jego stronie, a innym razem można je odnaleźć na hasło „Fotograf Ślubny Nowy Sącz opinie” na portalach z opiniami. Na podstawie tych rekomendacji i ocen pracy fotografa można wyrobić sobie opinię o tym, jak wygląda współpraca z nim. Na mojej stronie znajdziecie wiele opinii od moich realnych klientów, dla których miałem okazję już wykonywać swą pracę.

Doświadczenie i kultura pracy – z pewnością nie brak osób na tyle utalentowanych, że już na pierwszej sesji zdjęciowej osiągną świetne efekty. Mimo wszystko warto jednak zwracać uwagę na dorobek fotografa – osoba działająca w branży od lat i mająca na swym koncie wiele fotografii ślubnych prawie zawsze okaże się godną zaufania. Jestem zdania, że praca czyni mistrza, a doświadczenie zdobywane latami owocuje coraz lepszymi zdjęciami.

fotograf ślubny przemyśl

Komunikatywność – spotykając się z fotografem ślubnym, warto od razu zwrócić uwagę na to, czy nawiążecie z nim z łatwością nić porozumienia. To osoba, która będzie z Wami podczas najważniejszych chwil w dniu ślubu i dobrze by było, by jej obecność nie peszyła Was. Osobiście staram się zawsze nawiązać bardzo dobry, ale też profesjonalny kontakt z Młodą Parą, by nasza współpraca układała się wzorowo.

Reportaż ślubny Nowy Sącz

Ślubna historia utrwalona na zdjęciach

Reportaż ślubny to jedno z największych wyzwań, jakie stoją przed fotografem ślubnym. Z jednej strony jest to okazja do utrwalenia autentycznej i naturalnej historii, ale z drugiej strony jest to również prawdziwy sprawdzian dla umiejętności i uwagi fotografa. Ujęcie w plenerze zawsze można spróbować wykonać jeszcze raz, gdy coś się nie uda. Słów przysięgi, pierwszego tańca lub krojenia tortu nie da się wyreżyserować w ten sposób.

W swojej pracy stawiam zawsze na naturalność i autentyczność. Nie reżyseruję poszczególnych kadrów, a w szczególności podczas reportażu ślubnego. Staram się pozostawać w tle, nie peszyć nikogo swą obecnością, a jednocześnie utrwalać wszystko to, co najważniejsze na fotografiach. Efektem mojej pracy będzie kompletna i spójna sesja reportażowa, która będzie autentyczną i piękną pamiątką dla Młodej Pary.

Plener Ślubny Nowy Sącz i okolice

Trudno wyobrazić sobie zdjęcia ślubne bez choćby kilku ujęć w plenerze. W wariancie minimalistycznym można wykonać krótką sesję plenerową w dniu ślubu – na przykład w pobliskim parku, na rynku miejskim lub w innej niedalekiej lokalizacji. Zdecydowana większość par decyduje się jednak na zorganizowanie sesji plenerowej w odrębnym terminie i ja również rekomenduję właśnie to rozwiązanie. Plener ślubny wykonany w osobnym dniu pozwala na o wiele większą swobodę – czasu jest więcej, nie trzeba się spieszyć i stresować tym, że mocny wiatr potarga fryzury Państwa Młodych.

Jeśli interesuje Was plener ślubny w Kielcach lub okolicy, zachęcam do kontaktu – wybierzemy świetne miejsce na zdjęcia ślubne. Możemy wybrać się również na o wiele dalszą wycieczkę. Wszystko zależy od Waszych potrzeb, pomysłu i koncepcji. Pracując nad plenerami ślubnymi również stawiam na naturalny efekt – choć niektóre kadry bywają zaaranżowane i pozowane, to jednak większość pozostaje autentycznym zapisem Waszego zachowania, relacji i uczuć. Jeśli jednak macie ochotę wykonać sesję plenerową stylizowaną, w konkretnym klimacie lub tematyce, to również jest to możliwe!

Sesja narzeczeńska w Nowym Sączu

Wyjątkowa pamiątka i najlepszy sposób na oswojenie się z obiektywem.

Organizowanie sesji narzeczeńskich jest coraz powszechniejsze – okres narzeczeństwa często trwa dość długo, to czas pełen radości, a często również wielu ważnych decyzji życiowych i postanowień. Niektórzy od razu po zaręczynach rozpoczynają przygotowania do ślubu, inni czekają z tym nawet kilka lat – każda z tych sytuacji jest inna i jedyna w swoim rodzaju, a uczucia łączące narzeczeńską parę także są godne utrwalenia.

Wykonuję liczne sesje narzeczeńskie zarówno dla osób, które od razu decydują się na nawiązanie ze mną współpracy przy zdjęciach ślubnych, ale też dla tych par, które na ślub wybrały innego fotografa lub jeszcze nie są na etapie planowania tej uroczystości. Jeśli macie wątpliwości, co do tego, czy warto zdecydować się na plener narzeczeński, postaram się je rozwiać:

  • Sesja narzeczeńska to piękna i unikatowa pamiątka na całe życie. Jej efektem będą fotografie, które zapełnią elegancki album i do których z przyjemnością powrócicie po latach.
  • Podczas zdjęć narzeczeńskich oswoicie się z obiektywem i z faktem bycia w centrum uwagi. Jeśli na sesję umówicie się dokładnie z tym samym fotografem, który będzie obsługiwał również Wasz ślub, zyskacie szansę na jeszcze lepsze zapoznanie się z nim i z efektami jego pracy.
  • Plener narzeczeński jest bardzo swobodny i naturalny. Nie musicie być tak elegancko ubrani, jak podczas sesji ślubnej, dzięki czemu te zdjęcia będą miały nieco bardziej codzienny i naturalny charakter.

Podczas sesji narzeczeńskich, jakie wykonuję, stawiam na naturalność ujęć – możemy zrealizować sesję tematyczną lub w pełni swobodną.

Profesjonalna fotografia ślubna Nowy Sącz

Fotograf ślubny Nowy Sącz Oferta

Jak już wiecie, moją specjalnością są zdjęcia ślubne, plenerowe oraz narzeczeńskie. Efekty mojej pracy to fotografie naturalne, autentyczne i oddające realną historię danego wydarzenia. Artystyczna fotografia Kielce to kwestia, którą zajmuję się na bieżąco i od lat – zgromadzone doświadczenie przekuwam w dopracowane ujęcia, które zachwycą Was i Waszych bliskich. Jeśli jesteście zainteresowani nawiązaniem współpracy lub choćby krótką rozmową ze mną, jestem do usług. Zachęcam do kontaktu i do udanej współpracy!

Porozmawiajmy o Waszym ślubie

To tutaj podejmujecie pierwszy krok do naszej współpracy. Będzie mi bardzo miło dowiedzieć się więcej o Was i o Waszej uroczystości.

Nie krępujcie się z wiadomością rozpoczynającą się od “Cześć” i czujcie się swobodnie z opowiadaniem o Waszych planach. Jeżeli nie odpowiem w ciągu 24h proszę kontakt pod numerem telefonu.

DD myślnik MM myślnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.