Fotograf Ślubny Mielec


Ślubne historie są trudne do opowiedzenia – najlepiej pokazać je w formie fotografii. Zdjęcia ze ślubu i wesela to wyjątkowa pamiątka, która pozwoli na przekazywanie tej historii kolejnym pokoleniom. Nazywam się Rafał Mazur, jestem fotografem ślubnym, który z ogromną przyjemnością utrwala wspomnienia Młodych Par i ich bliskich. Moją specjalnością są naturalne i prawdziwe zdjęcia ślubne – wolne od przemijających trendów i sztucznego pozowania. To właśnie one będą najwspanialszą pamiątką na całe życie.

Rafał Mazur – Fotograf ślubny Mielec i okolice

Czasami nawet doświadczonego fotografa potrafi zaskoczyć to, jak dokładnie i szczegółowo można przekazać historię właśnie przy pomocy zdjęć. Rolą fotografa jest zatrzymywanie w czasie najważniejszych momentów danego wydarzenia, oddawanie emocji, utrwalanie wspomnień. Trudno o wspanialszą pamiątkę ze ślubu niż dopracowany album ze zdjęciami.

Pracuję jako fotograf ślubny już od lat, a mimo to nie popadam w rutynę. Każdą kolejną współpracę traktuję z ogromną dozą świeżości i uwagi – doskonale wiem, że nie ma dwóch podobnych do siebie par, przyjęć i uczuć. Moja praca ma służyć moim klientom, a jej efektem mają być wyjątkowe, ale też do głębi prawdziwe zdjęcia. W ramach swojej pracy często odwiedzam Mielec i okolice – obsługuję tu śluby i wesela, wykonuję sesje plenerowe i narzeczeńskie. Jeśli interesują Was profesjonalne zdjęcia ślubne, naturalne ujęcia i dopracowane kadry, zachęcam do przejrzenia mojego portfolio oraz do kontaktu ze mną – będzie mi miło Was poznać.

Spis treści

Fotograf na ślub w Mielcu – jak wybrać?

Mielec to spora miejscowość, która zlokalizowana jest w województwie podkarpackim. Nie brak tu licznych fotografów ślubnych, a do wyboru są również osoby spoza Mielca, które chętnie dojadą pod wskazany adres. Wybór nie jest więc łatwy, a z decyzją nie można zwlekać zbyt długo. Pozwólcie, że podpowiem Wam, na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa ślubnego.

Portfolio – to najważniejsza kwestia, której warto poświęcić nieco czasu. Portfolio jest rodzajem wizytówki. Większość fotografów umieszcza w nim swe najlepsze zdjęcia. Gdy już będziecie przeglądać zaprezentowane w nim fotografie, zwróćcie uwagę na to, czy fotograf udostępni Wam pełen materiał zdjęciowy z wybranych realizacji, czy wyłącznie pojedyncze ujęcia – to bardzo ważne, by mieć możliwość zapoznania się z kompletną sesją zdjęciową. Jedno dobre ujęcie raz na jakiś czas uda się bowiem każdemu, ale tylko profesjonalny fotograf dba o to, by cała realizacja zdjęciowa trzymała równie wysoki poziom. Osobiście zawsze prezentuję swym klientom kompletne materiały zdjęciowe, dzięki czemu mogą ocenić lepiej mój styl i to, czy podoba im się całokształt mojej pracy.

fotograf ślubny przemyśl

Styl pracy – nie bez powodu prace jednego fotografa mogą podobać się bardziej niż innego. To kwestia jego talentu, dobrego oka, ale też stylu. Już podczas przeglądania portfolio i strony fotografa, warto zwrócić uwagę na tę kwestię. Jeśli zdjęcia odpowiadają Wam pod względem artystycznym, to świetny punkt wyjścia. Moją specjalnością są naturalne i autentyczne zdjęcia ślubne, które zawierają esencję utrwalonych wydarzeń.

Komunikatywność – już podczas wymiany maili, rozmowy telefonicznej lub pierwszego spotkania z fotografem postarajcie się ocenić, czy Wasza komunikacja jest bezproblemowa. Powinniście złapać wspólny język i dobry kontakt, dzięki czemu współpraca będzie układała się zdecydowanie lepiej. W swojej pracy stawiam na profesjonalny, ale też bezpośredni i dobry kontakt z klientami.

Opinie – niemal każdy fotograf ślubny z jakimkolwiek doświadczeniem zbiera opinie od swych klientów. Najczęściej można je znaleźć na jego stronie, a jeśli nie, to w sieci. Wystarczy wyszukać je pod hasłem „fotograf ślubny Mielec opinie”. Na mojej stronie internetowej publikuję wyłącznie realne recenzje od moich rzeczywistych klientów. Mam nadzieję, że ułatwią one Wam podjęcie decyzji o ewentualnej współpracy ze mną.

Reportaż ślubny Mielec

Naturalne zdjęcia ślubne

Trudno wyobrazić sobie zdjęcia ślubne bez dobrze wykonanego reportażu – to najbardziej niezwykła, ale też najbardziej wymagająca część pracy fotografa. Jej początkiem jest już uwiecznianie przygotowań, ceremonii, przysięgi i każdego kolejnego etapu uroczystości oraz wesela. Fotograf ślubny towarzyszy Młodej Parze we wszystkich najważniejszych momentach tego dnia, dlatego tak ważne jest, by swą pracą w żaden sposób nie peszył swych klientów i ich bliskich. Osobiście stawiam na naturalne zdjęcia ślubne reportażowe – utrwalam momenty takimi, jakie były. Nie ingeruję w nie, nie ustawiam każdego detalu do zdjęcia, ale skupiam Się na emocjach, drobnych gestach i na wszystkim tym, co najważniejsze.

Pracując jako fotograf ślubny w Mielcu miałem okazję współpracować już z wieloma Parami Młodymi, ale każda z nich była i jest traktowana przeze mnie jako jedyna w swoim rodzaju. Do każdej współpracy podchodzę na świeżo – z uwagą, głową pełną pomysłów i z troską o to, by wykonać swą pracę jak najlepiej.

Plener ślubny w Mielcu i okolicach

Wiele Młodych Par z Mielca i okolic decyduje się na sesję ślubną w nieco dalszej lokalizacji – na przykład w urokliwym skansenie w Kolbuszowej albo w rezerwacie Buczyna w Cyrance. Nie brak chętnych na sesję w dużo odleglejszym Tarnowie, Rzeszowie lub nawet w górach. Możliwości jest bardzo wiele, gdyż w bliższym i dalszym otoczeniu Mielca nie brak miejsc, w których można zrealizować wyjątkową i niepowtarzalną sesję plenerową.

Jedną z najważniejszych kwestii jest zdecydowanie się na termin sesji – polecam jej organizację w oddzielnym dniu niż ślub. To najkorzystniejsze z rozwiązań, gdyż można wybrać się w dowolne miejsce i nie trzeba przejmować się tym, że goście czekają.

Plener ślubny w Mielcu, okolicach lub w dowolnej innej lokalizacji to świetna przygoda i zwieńczenie ślubnego albumu. W swojej pracy nad plenerami również stawiam na autentyczność przekazu i właśnie z tego względu materiał zdjęciowy, który otrzymują moi klienci jest tak kompletny i spójny. Nie wzbraniam się jednak przed realizacją innych koncepcji – jeśli zechcecie, sesja plenerowa może być stylizowana, obfitować w różne detale i akcesoria, które dobierzemy w zależności od ustalonej tematyki i miejsca, w którym będzie wykonywana.

Sesja narzeczeńska w Mielcu

Fajna przygoda i sposób na lepsze poznanie fotografa

Niektóre pary zastanawiają się nad tym, czy warto zdecydować się na sesję narzeczeńską. Inne nie mają wątpliwości – to świetna zabawa, ale też sprawdzony sposób na to, by jeszcze lepiej poznać swojego fotografa ślubnego. Podczas sesji narzeczeńskiej panuje nieco inna atmosfera niż w dniu ślubu lub na sesji plenerowej. Jest to plener zdecydowanie mniej formalny i dość swobodny. Jeśli ktoś krępuje się przed obiektywem, to nie ma chyba lepszego sposobu na to, by przekonać się, że pozowanie to znakomita zabawa.

Okres narzeczeństwa jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju – on również zasługuje na to, by uwiecznić go na zdjęciach i zachować w pamięci na długie lata. Warto więc zdecydować się na sesję plenerową narzeczeńską i to najlepiej u fotografa, który będzie obsługiwał również Wasz ślub. To ważne, bo wówczas możecie mieć pewność, że cała realizacja fotograficzna będzie utrzymana na podobnie wysokim poziomie. W swojej pracy staram się nie tylko utrzymać identycznie wysoki poziom każdego etapu współpracy, ale też stawiam na spójność zdjęć, by tworzyły kompletną opowieść.

prawdziwe historie, prawdziwych ludzi

Profesjonalna fotografia ślubna Mielec

Fotograf ślubny Mielec – oferta

Po zapoznaniu się z moim portfolio i z moim podejściem do pracy, możecie sami ocenić, czy tak pojmowana fotografia ślubna przypadła Wam do gustu. Jeśli zależy Wam na profesjonalnej obsłudze fotograficznej i na autentycznych zdjęciach ślubnych, zapraszam do kontaktu – chętnie Was poznam i z przyjemnością potowarzyszę Wam w dniu Waszego ślubu, wy uwiecznić go na zdjęciach.

Poniżej znajdziecie moją ofertę – potraktujcie ją jako punkt wyjścia do dalszych i indywidualnych ustaleń. Jeśli Wasze potrzeby są inne i nie mieszczą się w ustalonych ramach, dajcie znać – wszystko jest kwestią odpowiednio sporządzonej umowy.

Kontakt z fotografem

To tutaj podejmujecie pierwszy krok do naszej współpracy. Będzie mi bardzo miło dowiedzieć się więcej o Was i o Waszej uroczystości. Nie krępujcie się z wiadomością rozpoczynającą się od “Cześć” i czujcie się swobodnie z opowiadaniem o Waszych planach. Jeżeli nie odpowiem w ciągu 24h proszę kontakt pod numerem telefonu.

DD myślnik MM myślnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.