Fotograf Ślubny Przemyśl


Drobne gesty, szczere uśmiechy i wzruszające momenty to tylko krótkie chwile, które jednak składają się na większą całość i tworzą najlepszą, najbardziej autentyczną i wartościową opowieść – uwieczniam ją na swych fotografiach. Nazywam się Rafał Mazur i jestem fotografem ślubnym. Staram się zatrzymać najcenniejsze chwile w formie zdjęć, do których z przyjemnością można będzie powrócić po latach, by znów poczuć ten dreszczyk emocji, chwilę wzruszenia i przejmującą radość.

Rafał Mazur – Fotograf ślubny Przemyśl i okolice

Praca fotografa bywa nie tylko wzruszająca, ale też niezwykle satysfakcjonująca. Dane mi jest towarzyszyć Młodym Parom w ich najważniejszej uroczystości, a efekty mojej pracy budzą ich zadowolenie, zachwyt, bywają zaskoczeniem i wyjątkową pamiątką. Cieszę się na samą myśl, że zdjęcia, które wykonałem, będą z przyjemnością oglądane chwilę po ślubie, ale i po latach. Zatrzymywanie najważniejszych momentów i tworzenie autentycznych opowieści zdjęciowych to właśnie kwintesencja mojej pracy.

Jeśli interesuje Was profesjonalna fotografia ślubna Przemyśl, doskonale trafiliście – to moja specjalność. W swych działaniach stawiam bowiem zarówno na doskonałe przygotowanie sprzętowe i warsztatowe, jak również na naturalność – utrwalam momenty takimi, jakie są, nie ingeruję w nie, nie ustawiam do zdjęcia każdego detalu, dzięki czemu ta opowieść jest prawdziwa.

Jak wybrać fotografa ślubnego w Przemyślu?

Fotograf to jedna z najważniejszych osób obsługujących uroczystość ślubną. Od jego warsztatu, doświadczenia i wrażliwości będzie zależał zarówno komfort Młodej Pary i gości weselnych, jak również utrwalenie ich wspomnień. Jest to szczególnie ważne w odniesieniu do zdjęć reportażowych – ujęcie w plenerze zawsze można powtórzyć, ale utrwalenie pierwszego tańca, przysięgi lub pocałunków z bliskimi to sytuacje jedyne w swoim rodzaju.

Jeśli chcecie mieć pewność, że wybrany przez Was fotograf ślubny z Przemyśla to właściwa osoba, zwróćcie uwagę na kilka ważnych kwestii:

Portfolio – powinno być bogate i różnorodne. Warto sprawdzić, czy fotograf zaprezentuje Wam pełny materiał z poszczególnych sesji, czy tylko pojedyncze ujęcia. Dobre zdjęcie może się udać każdemu, ale prawdę o warsztacie i talencie fotografa poznacie dopiero przeglądając pełny materiał zdjęciowy z wybranego wydarzenia. Swoim klientom prezentuję zawsze komplet zdjęć z sesji, a nie tylko najlepsze z wykonanych zdjęć. Jestem zdania, że tylko wgląd w całą historię pozwala ocenić, czy sesja plenerowa lub reportażowa stanowi spójną i autentyczną historię.

fotograf ślubny przemyśl

Komunikatywność – fotograf ślubny to osoba, która będzie towarzyszyła Wam w najważniejszych chwilach Waszego życia i dlatego powinniście złapać z nim dobry kontakt. Jeśli czujecie się przy nim nieswojo i macie problemy ze wzajemnym zrozumieniem się, to lepiej szukać dalej. Osobiście staram się zawsze nawiązać doskonały kontakt z Młodą Parą, służę radą i pomocą na każdym etapie współpracy, a nawet już po jej zakończeniu.

Kultura pracy – rozmawiając z fotografem, warto zwrócić uwagę również na jego maniery i sposób bycia, a także zorientować się, w jaki sposób zwykle pracuje. Ja w swojej pracy stawiam na naturalność i bezpośredniość – zależy mi na jak najlepszej relacji z klientami, by widok obiektywu nie peszył ich i w żaden sposób nie ingerował w ich zachowanie.

Opinie i rekomendacje – niemal każdy fotograf zbiera recenzje od swoich klientów. Niektóre referencje bywają publikowane bezpośrednio na stronie, inne można znaleźć w sieci na wielu tematycznych witrynach z opiniami. By je łatwo wyszukać, wystarczy wpisać frazę ” Fotograf ślubny Przemyśl opinie”. Na mojej stronie znajdziecie wiele rekomendacji mojej pracy – są to opinie od konkretnych par, z którymi współpracowałem.

Wybór fotografa ślubnego to jedna z trudniejszych decyzji, jakie trzeba podjąć, gdy organizuje się ślub i wesele. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć nić porozumienia i nawiązać udaną współpracę

Reportaż ślubny Przemyśl

Autentyczna historia utrwalona na zdjęciach

Jednym z największych wyzwań, jakie ma przed sobą fotograf ślubny, jest wykonanie zdjęć reportażowych w dniu ślubu. Jest to równocześnie zadanie niezwykle fascynujące i pełne autentyczności.

W swojej pracy stawiam na naturalność i prawdziwe ujęcia, dzięki czemu Młoda Para otrzymuje ode mnie zapis realnej historii, jaka miała miejsce tego dnia. Zdjęcia reportażowe nie są, w moim przekonaniu, zbiorem pojedynczych fotografii i kadrów, jakie koniecznie trzeba wykonać na każdej uroczystości. To zapis zdarzeń, emocji i drobnych gestów, które wyłapuję z ogromną uwagą i starannością, by nie przegapić tego, co najważniejsze – osobowości Młodej Pary, ich miłości i szczęścia, ale też emocji, jakie przeżywają ich bliscy.

Plenerowe zdjęcia ślubne Przemyśl i okolice

Sesja plenerowa to okazja do puszczenia wodzy fantazji, ale też ogromna szansa na wykonanie wielu emocjonalnych i romantycznych ujęć. Może być wykonana w dniu ślubu, jeśli jest taka konieczność. Zachęcam jednak zawsze do przemyślenia tej kwestii, gdyż sesja plenerowa wykonana w późniejszym terminie z pewnością będzie bardziej owocna, swobodna i bezstresowa – nie będzie gonił nas czas, nie będziemy musieli przejmować się zabłoconymi butami i rozwianymi włosami.

Zdjęcia plenerowe, dokładnie tak jak i reportażowe, wykonuję w naturalnej, autentycznej konwencji. Podczas pleneru jest więcej okazji, by wykonać fotografie pozowane, ale nawet wówczas staram się uchwycić Waszą osobowość, autentyczność i oddać nastrój, jaki między Wami panuje. Staram się ze wszystkich sił, by efekty sesji stanowiły dla Młodej Pary prawdziwą i piękną pamiątkę na całe życie.

Sesję plenerową możemy wykonać nie tylko w Przemyślu i okolicach, ale niemal wszędzie tam, gdzie dusza zapragnie – w innym mieście, lesie, w górach, nad morzem albo za granicą.

Sesja narzeczeńska w Przemyślu

Wyjątkowa pamiątka i najlepszy sposób na oswojenie się z obiektywem.

Jeśli zastanawiacie się, czy warto umówić się na plener narzeczeński, to szczerze odpowiem, że zdecydowanie tak. To wyjątkowa okazja pod wieloma względami:

  • Narzeczeńskie sesje plenerowe są swobodniejsze od ślubnych. Wiele par nie czuje podczas nich tremy. Jest to również szansa na oswojenie się z obiektywem, jak i z samym fotografem.
  • Plener narzeczeński to okazja, byśmy się lepiej poznali, co może przełożyć się na jeszcze lepszą współpracę w dniu ślubu.
  • Zdjęcia narzeczeńskie są świetną pamiątką i idealnym uzupełnieniem fotografii ślubnych.

Mając jakiekolwiek wątpliwości, co do tego, czy wybrany fotograf na wesele to właśnie ta osoba, której chcecie powierzyć tak odpowiedzialną rolę, możecie przetestować tę współpracę właśnie podczas sesji narzeczeńskiej.

Profesjonalna fotografia ślubna Przemyśl

Fotograf ślubny Przemyśl Oferta

Przeglądając moją stronę i portfolio, z pewnością doskonale wiecie już, że moją specjalnością jest autentyczna i artystyczna fotografia ślubna. Przemyśl to jedno z miast, w których wykonuję swoją pracę, ale jeśli jesteście z zupełnie innej części kraju i moje zdjęcia przypadły Wam do gustu, chętnie sfotografuję także Waszą uroczystość!

W mojej ofercie znajdziecie zarówno reportaż ślubny, jak i sesję plenerową oraz sesję narzeczeńską – detale zawsze ustalam indywidualnie z każdą parą, bo przecież każdy ślub jest inny i jedyny w swoim rodzaju. Zachęcam do kontaktu i składania zapytań o dostępność konkretnych terminów. Będzie mi bardzo miło Was poznać.

Porozmawiajmy o Waszym ślubie

To tutaj podejmujecie pierwszy krok do naszej współpracy. Będzie mi bardzo miło dowiedzieć się więcej o Was i o Waszej uroczystości.

Nie krępujcie się z wiadomością rozpoczynającą się od “Cześć” i czujcie się swobodnie z opowiadaniem o Waszych planach. Jeżeli nie odpowiem w ciągu 24h proszę kontakt pod numerem telefonu.

DD myślnik MM myślnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.