Wesele w Werandzie Przyjęcia w Komorowie

Wesele w Werandzie Przyjęcia w Komorowie

Sesja narzeczeńska, która zapoczątkowała wspaniałą przygodę

Przede wszystkim państwo młodzi to Aneta i Damian, których miałem możliwość poznać już na ich sesji narzeczeńskiej kilka lat wcześniej. Złapaliśmy wtedy bardzo szybko bardzo fajny, luźny kontakt, więc byłem bardzo zadowolony, kiedy odezwali się do mnie, że szukają fotografa na swoje wymarzone wesele. Przygotowania do tego wyjątkowego dnia przebiegły w przemiłej atmosferze. Wokół Anety zgromadziły się jej najbliższe koleżanki, z którymi łączy ją pasja do tańca. Jak możecie zobaczyć na zdjęciach, Aneta postanowiła najpierw zrobić „first look” ze swoimi przyjaciółkami, co nie obyło się bez wzruszeń.

Wesele w Werandzie Przyjęcia w Komorowie

Później nadszedł czas na równie emocjonalne przywitanie i pierwsze spojrzenie pary młodej. Ślub odbył się w Rzeszowie, a na wesele udaliśmy się do przepięknej Werandy Przyjęcia w Komorowie. To miejsce było dla mnie całkowicie nowe, co podwójnie cieszyło mnie jako fotografa, bo wiedziałem, że doskonale wpisuje się w klimat, który uwielbiam oddać na zdjęciach. Nie pomyliłem się – na miejscu zastałem przepiękne dekoracje i salę o niesamowitym uroku.

Weranda przyjęcia w Komorowie – Idealne miejsce na romantyczne śluby i wesela

Weranda Przyjęcia w Komorowie to miejsce, gdzie marzenia o wymarzonym weselu stają się rzeczywistością. To tu Aneta i Damian postanowili spędzić swoje wesele. To miejsce emanuje wyjątkowym urokiem i klimatem, które tworzy idealne tło do stworzenia magicznych wspomnień i fotografii ślubnych.

Nie obyło się bez niespodzianek. W pewnym momencie Aneta wraz ze swoimi przyjaciółkami z klubu tanecznego przygotowały niespodziankę dla pana młodego. Początkowo udawały, że to niespodzianka również dla Anety, ale po chwili do tańca dołączyła i ona. Damian był w niemałym szoku, a ja miałem okazję uchwycić te emocje na zdjęciach. To był niezapomniany moment.

Ciekawy pomysł na podziękowania dla Pary Młodej – Piosenka dla Młodych jako prezent

To jednak nie koniec niespodzianek. Chwilę później usłyszałem, że przyjaciele pary młodej przygotowali dla nich piosenkę. Rozłożyli projektor, kazali usiąść Anecie i Damianowi na środku sali, a potem puścili profesjonalnie przygotowany klip i głównie profesjonalnie przygotowany utwór. Szok, jakiego doznali państwo młodzi, możecie zobaczyć na fotografiach. Nawet ja nie wiedziałem, w którą stronę mam obracać aparat, bo wszędzie było tyle uśmiechu i emocji.

Weranda Przyjęcia w Komorowie – Magia, miłość i niezapomniane Chwile

Weranda Przyjęcia w Komorowie to miejsce, które zachwyca swoją urodą i dbałością o detale. Sala weselna wyglądała przepięknie, a goście czuli się tu jak w bajce. Te chwile pełne miłości, emocji i radości stanowią perfekcyjne miejsce do stworzenia magicznego reportażu ślubnego. Przyjęcia plenerowe w urokliwym ogrodzie były wyjątkowym dodatkiem do tej wyjątkowej uroczystości.

Wesele Weranda Komorów

Niesamowita sala weselna, piękny ogród, stanowią perfekcyjne miejsce na organizację tak ważnego wydarzenia. Wesele w Werandzie Przyjęcia w Komorowie to nie tylko uroczystość, to prawdziwa uczta dla zmysłów i podróż pełna emocji.

Zdjęcia ślubne Weranda Komorów

Miejsce to ma swój wyjątkowy klimat, który dodaje wyjątkowego charakteru każdemu wydarzeniu. Niezależnie od tego, czy planujecie romantyczne wesele w małym gronie czy też huczne przyjęcie, Weranda Przyjęcia w Komorowie jest gotowa spełnić Wasze marzenia.

Sala: http://werandaprzyjecia.pl/

DJ: https://www.djkarolwisniewski.pl/

Garnitur Pana Młodego: https://www.evenemen.pl/

Suknia Panny Młodej: https://www.slubnesuknie.com.pl/

Dekoracja Sali: https://becolorpracownia.pl/

Picnook - online blogging tool

Rafał Mazur Fotograf

Pochodzę z Podkarpacia, więc mogę doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywam doświadczenie, które pozwala mi wykonywać pracę jako profesjonalny fotograf ślubny z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckich zdjęciach ślubnych. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii waszych zdjęć ślubnych w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Porozmawiajmy o Waszym ślubie

To tutaj podejmujecie pierwszy krok do naszej współpracy. Będzie mi bardzo miło dowiedzieć się więcej o Was i o Waszej uroczystości.

Nie krępujcie się z wiadomością rozpoczynającą się od “Cześć” i czujcie się swobodnie z opowiadaniem o Waszych planach. Jeżeli nie odpowiem w ciągu 24h proszę kontakt pod numerem telefonu.

DD myślnik MM myślnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.