Rafał Mazur

fotograf ślubny

Ten obok to ja. Na ogół uśmiechnięty i pomocny człowiek, przynajmniej tak mówią o mnie moi Przyjaciele. Żeby w jak najbardziej trafnej formie opowiedzieć Wam coś o mnie, powiem po prostu, że jestem człowiekiem ciekawym świata, który ma przyjemność i przywilej spełniania się w tym co robi. Fotografia to dla mnie sposób na życie. Pozwala mi postrzegać świat unikatowo i doskonalić to postrzeganie. Fotografia to sztuka dostrzegania relacji, powiązań i wątków w na ogół prozaicznych sytuacjach, które po sfotografowaniu nabierają wyrazu i stają się unikatowe. Patrzenie na świat przez obiektyw uczy cierpliwości, pokory i systematyczności. Mnie nauczyło również tego, że gdy już odkładam aparat do torby, owe unikatowe dostrzeganie nadal ze mną pozostaje.

To niesamowity przywilej.

Gdy akurat nie zajmuje się dostarczaniem zdjęć dla Par Młodych, uwielbiam spędzić czas przy filmie który porwie mnie wizualnie, treściowo i muzycznie. Uwielbiam spędzić czas z moją Żoną Olą, która na co dzień pomaga mi w pracy ciepłym słowem i kobiecą wrażliwością. Uwielbiam zatracić się w muzyce, chociażby podczas jazdy samochodem. Dostarcza mi radości i potęguje stany, zarówno te dobre jak i te gorsze.

Ten tekst to za mało aby mnie poznać, jeśli podoba Wam się moje spojrzenie na świat i fotografię spotkajmy się przy kubku dobrej kawy.

Fotograf ślubny z Rzeszowa - Rafał Mazur

Fotografie jakie chcę tworzyć

Fotografowanie to sztuka dostrzegania relacji, powiązań i wątków w na ogół prozaicznych sytuacjach, które po sfotografowaniu nabierają wyrazu i stają się unikatowe. Chcę tworzyć fotografie, które są symbolami i zawierają w sobie więcej, niż widać na pierwszy rzut oka.

Fotografowanie zmieniło moje życie.

I co najciekawsze, sukcesywnie nadal je zmienia. Odkrywając moc pojedynczych momentów zapisanych w postaci zdjęć sam odkrywałem po kawałku siebie i swoją wrażliwość. Zawód fotografa, który wykonuję od kilku lat naprawdę mocno mnie ukształtował a samo poznawanie nowych ludzi i budowanie relacji pozwalającej mi zrozumieć potrzeby Pary Młodej to unikatowy proces. Fotografowanie nauczyło mnie otwartości i ukształtowało we mnie cechy, za które cenią mnie Pary Młode, takie jak chęć pomocy i zaangażowanie. Dostarczanie dla ludzi czegoś tak unikatowego i jedynego w swoim rodzaju jak zdjęcia ze ślubu daje mi ogromną satysfakcję.

Poznajcie mnie bardziej, obejrzyjcie pojedyncze fotografie i pełne historie.

Przeczytajcie jak wspominają mnie zadowolone Pary Młode

Wszystkie opinie możecie zweryfikować tutaj: https://g.page/r/CV87ozP1dhCDEAE

Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność zdjęć wykonanych przez Rafała. Już wtedy dało się zauważyć, że pomimo młodego wieku autora zdjęcia kryją w sobie pełen profesjonalizm, duża pomysłowość, spontaniczność, zachowując emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś możemy powiedzieć że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach rodziny, znajomych. Współpraca z Tobą Rafał była dla nas czystą przyjemnością zwłaszcza zdjęcia w plenerze. Widać że lubisz to co robisz i robisz to z pasją. Gdyby ktoś się nas zapytał czy znamy dobrego fotografa bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy że to Rafał Mazur to prawdziwy profesjonalista, ale przede wszystkim to fajny człowiek. Bardzo szybko nawiązuje kontakt. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Szczerze polecamy wszystkim parom fotografie w wykonaniu Rafała na pewno nie będziecie żałować. Serdecznie chcielibyśmy Ci podziękować Rafał.

Natalia i Sebastian

Wybór fotografa ślubnego nie należy do najłatwiejszych. Szukaliśmy kogoś, z kim złapiemy nić porozumienia. Z Rafałem złapaliśmy gruby sznur! Od pierwszej herbatki na której obgadalismy wszystkie szczegóły (mega profesjonalne podejście + super swobodna atmosfera) poczuliśmy, że jest “to coś”. I już się o nic nie baliśmy, wiedzieliśmy, że zdjęcia wyjdą super, wiedzieliśmy, że totalnie rozumie nasze oczekiwania. W trakcie przygotowań w dniu ślubu nie czułam żadnego stresu spowodowanego obecnością Rafała, wręcz pomagał mi i świadkowej wyluzować śmieszkując z nami, jednocześnie był niewidzialny, a zarejestrował najdrobniejsze detale! Podczas ślubu i wesela po prostu byliśmy sobą i dokładnie to zostało zawarte w naszych zdjęciach. Dodatkowo, Rafał zupełnie zaprzecza nawet wglądowi typowego fotografa ślubnego. Na nasz ślub ubrał tak piękną koszule, ze pamiętam ją do dzisiaj! W motylki! To pokazuje jak dba o każdy, najmniejszy szczegół, że przywiązuje wagę do tego co robi, że chce wyglądać też elegancko na tak ważnej dla nas uroczystości. Dziś, prawie rok po ślubie wciąż wracamy do tej pamiątki i za każdym razem zauważamy kolejne smaczki ukryte w zdjęciach, zachowane dla nas na zawsze dzięki talentowi tego wspaniałego człowieka. Nasze zdjęcia kipią pozytywnymi emocjami, oglądając je trudno się nie wzruszyć, a uśmiech to w ogóle z buzi nie schodzi. Ludzie, jak chcecie mieć niepowtarzalną pamiątkę to go bierzcie. A jak chcecie mieć zwykłe nudne zdjęcia no to nie polecam, bo mu takie nigdy nie wyjdą! ❤

Kinga i Kamil

Rafał Mazur… od czego by tu zacząć…. Szukaliśmy fotografa na ślub, musieliśmy to zrobić w krótkim czasie i znajoma fotografka, zajęta wtedy, poleciała nam właśnie Rafała. Obejrzeliśmy portfolio i zdecydowaliśmy od razu. Rafał okazał się być po pierwsze profesjonalny w tym co robi. Przed ślubem doszło do spotkania, omówiliśmy wszystkie szczegóły i już wtedy wiedzieliśmy ze o zdjęcia możemy być spokojni. W dzień samego ślubu Rafał dał z siebie 100 %. Co najważniejsze jest przemiłym, uśmiechniętym, człowiekiem przez co my i nasi goście nie czuliśmy się skrępowani podczas robienia zdjęć, a to się często zdarza. Nie każdy przecież lubi być fotografowany. Cena również rewelacyjna.  No i co dla nas najistotniejsze talent i kreatywny umysł fotografa – gwarantuje udaną sesję zdjęciowa i miło spędzony czas. Wspólnie z mężem jesteśmy ogromnie zadowoleni z tej współpracy.  Szczerze polecamy.

Dominika i Boguś

Jeśli oczekujecie świetnego reportażu ślubnego to Rafał dokładnie takie robi !

 • zdjęcia sztos,
 • najważniejsze momenty uchwycone
 • czuliśmy sie swobodnie
 • polecamy sesję narzeczeńską, która pozwala oswoić się z obiektywem i z fotografem (wydaje mi się, że w naszym przypadku zdziałało cuda)
 • gdy coś niekorzystnie wyglądało dawał nam znak za co serdecznie dziękuję;)
 • ma bardzo dużo pomysłów i jest otwarty na nowe!
 • ciągle się rozwija i widać to nie tylko po zdjęciach, ale także w rozmowie
 • ma oko do zdjęć
 • każdy, kto nie ukrywał się, jest na zdjęciu
 • jest otwarty na pomysły klientów
 • szybko działa, dzień po ślubie już widzieliśmy jedno ze zdjęć

Cieszymy się, że to właśnie Rafała wybraliśmy! Polecam razem z mężem tego fajnego fotografa.

Justyna i Kuba

Ślub to niewątpliwie bardzo wyjątkowy dzień w życiu człowieka i pewnie każdy chciałby mieć z tej okazji wspaniałą pamiątkę w formie zdjęć. Rafał Mazur sprawił, że z uśmiechem na twarzy i łezką w oku wracamy do zdjęć z naszego ślubu, wesela czy późniejszego pleneru. Udało mu się stworzyć dla nas wspaniałą galerię zdjęć! Pomimo naszego małego doświadczenia przed obiektywem czuliśmy się bardzo komfortowo w jego towarzystwie (a czasami wręcz był niezauważalny ;)). Polecamy każdemu usługi Rafała! 🙂

Iza i Rafał

Z czystym sumieniem polecamy Rafała. Zdjęcia z Naszego ślubu i wesela przerosły nasze oczekiwania. Uchwycone wszystkie emocje, każda łza i każdy uśmiech. Współpraca z Nim to czysta przyjemność. Profesjonalne i odpowiedzialne podejście do tematu. Rafał czyta w myślach i doskonale wie czego oczekują od niego klienci. To zdecydowanie najlepszy wybór!

Polecamy wszystkim którzy jeszcze się zastanawiają.

Gaba i Grzesiu

Ja i mój narzeczony mieliśmy okazję pozować do obiektywu Rafała. Była to dla nas pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa, której bardzo się obawialiśmy i jak się okazało niepotrzebnie – Rafał jest nie tylko świetnym fotografem, ale również sympatycznym człowiekiem, który wprowadza podczas sesji spokojną oraz miłą atmosferę, bardzo się angażuje w swoją pracę i chętnie dzieli się swoimi radami. Dodatkowo tego dnia towarzyszyła mu sympatyczna asystentka Ola, która również mocno nas wspierała. Zdjęcia, które otrzymaliśmy są niezwykle dla Nas ważne i cieszymy się, że trafiliśmy na tak fajnego Fotografa. Dziękujemy! Myślę, że się jeszcze spotkamy na niejednej sesji… 🙂

Edyta i Szczepan

Z całego serca polecam! Rafał ma świetne podejście do klienta. Osobiście nienawidzę zdjęć i unikam ich jak ognia, jednak bardzo mi zależało na pięknych zdjęciach ze ślubu i wesela, które będą pamiątką na całe życie. Rafał pomógł nam odnaleźć się w każdej sytuacji. Wiele zdjęć jest niepozowanych, robionych z zaskoczenia i wyglądają one świetnie. Te pozowane są cudowne – i tutaj wielkie brawa i uznanie dla Rafała. Instruował nas w jaki sposób mamy stać, patrzeć, trzymać ręce, itp. Na pewno dla wielu par, jeżeli lubią zdjęcia, jest to zbędna pomoc – dla nas była nieoceniona. Mamy piękne zdjęcia, które wyglądają bardzo naturalnie. Poza tym jest bardzo pozytywna osobą. Bez problemu można z nim wszystko ustalić. Widać z jak wielkim zaangażowaniem podchodzi do całego wydarzeni. Po wysłuchaniu naszych preferencji i zastrzeżeń pomógł nam też znaleźć idealne miejsce do sesji. Życzę każdemu, aby w dniu swojego ślubu i wesela trafił na takich usługodawców jak Rafał.

Ania i Sławek

Pracuję w całej Polsce i poza jej granicami. Znajdziesz mnie w internecie wpisując frazy: fotograf ślubny Rzeszów, fotograf ślubny Przemyśl, fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Tarnów, fotograf ślubny Stalowa Wola, fotograf ślubny Lublin czy fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Warszawa, fotograf ślubny Zakopane, fotograf ślubny Mielec czy fotograf ślubny Radom.