Plener ślubny w Pałacu Goetz

Czy istnieje idealne miejsce na plener ślubny? Plener ślubny w Pałacu Goetz

A jeżeli tak, to co je charakteryzuje? W zależności do tego, jaki styl fotograficzny posiada dany fotograf, różne miejsca mogą mniej lub bardziej wpisać się w jego oczekiwania. Piękny plener ślubny można wykonać w aranżacji pełnej natury i zieleni, gdzieś na zewnątrz, korzystając np. z zachodzącego słońca. Z drugiej strony, można wykorzystać do tego szeroko rozumiane wnętrza. Czy to według mnie Pałac Goetz Brzesko to idealne miejsce na plener ślubny?

Wnętrza Pałacu Goetz a zdjęcia ślubne

O tym zdecydujcie sami, oglądając poniższe zdjęcia. Pałac Goetzów to na pewno niesamowite miejsce z przepiękną architekturą, klimatem i dekoracjami. Jak głosi nagłówek na stronie internetowej: „Pałac Goetzów w Brzesku to połączenie piękna arystokratycznych tradycji oraz bogactwa walorów o charakterze kulturalnym i historycznym.“ (https://palacgoetz.pl/palac/). Został on wybudowany w 1898 i jest jednym z najpiękniejszych pałaców końca XIX wieku. Dla mnie klimat w niezwykłym pałacu Goetz łączy to, co lubię najbardziej. Ciepłe, wręcz otulające kolory ciemnego drewna oraz zieleni.

Wyjątkowa sesja ślubna w Pałacu Goetz

Wszystko, o czym napisałem wyżej, składa się na to, że Pałac Goetz nadaje się idealnie na miejsce pleneru ślubnego. Rozpoczynając od środka, znajdziemy tam eleganckie wnętrza pałacu. Mamy tam do dyspozycji ogromną główną salę z przepięknymi schodami oraz żyrandolami dającymi ciepłe światło idealne do fotografowania. Oprócz tego Pałac Goetz pozwoli Wam wykonać zdjęcia w urokliwym ogrodzie, który go otacza.

Wesele w stylu glamour lub w stylu angielskim w Pałacu Goetza

Młodzi, którzy wybrali pałac, mają z tyłu głowy na pewno elegancki ślub. Pałacowe wnętrza wpiszą się na pewno w śluby planowane w stylu glamour lub angielskim. Koniecznie wybierzcie Pałac Goetz, a na pewno dostarczycie swojemu fotografowi okazji do wykonania eleganckich zdjęć ślubnych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby po ślubie wykonać swoją stylową sesję ślubną w zabytkowych wnętrzach pałacu goetzów okocimskich.

Suknia ślubna: https://alette.pl/

Garnitur Pana Młodego: https://www.lancerto.com/pl/

Miejsce wykonania pleneru: https://palacgoetz.pl/

Fotograf na wesele w Rzeszowie i okolicach

Pochodzę z Podkarpacia, więc mogę doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywam doświadczenie które pozwala mi wykonywać pracę jako profesjonalny fotograf ślubny z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckich zdjęciach ślubnych. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii waszych zdjęć ślubnych w Rzeszowie.

2 komentarze

Komentarze

Pracuję w całej Polsce i poza jej granicami. Znajdziesz mnie w internecie wpisując frazy: fotograf ślubny Rzeszów, fotograf ślubny Przemyśl, fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Tarnów, fotograf ślubny Stalowa Wola, fotograf ślubny Lublin czy fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Warszawa, fotograf ślubny Zakopane, fotograf ślubny Mielec czy fotograf ślubny Radom.