Romantyczna sesja narzeczeńska w parku i o zachodzie słońca

Ala i Julek otworzyli się przede mną maksymalnie dając mi wejść do ich świata. Przed Wami romantyczna sesja narzeczeńska w parku.

Romantyczna sesja narzeczeńska w parku i o zachodzie słońca

Romantyczna sesja narzeczeńska – jak się przygotować?

Od czasu do czasu fotografując, czuje że jestem na właściwym miejscu. Zgrywa się na to wiele kwestii. Przede wszystkim czuje się na “wygranej pozycji” łapiąc kontakt z ludźmi których fotografuję. Kiedyś myślałem, że najlepszy obiektyw czy aparat da najfajniejszy wygląd zdjęć, które tworzę dla ludzi. Z biegiem czasu zmienia się jednak perspektywa i zaczyna się zauważać inne, dużo ważniejsze rzeczy. Jedną z nich jest otwartość, to proste i szczere zaufanie którym obdarzają mnie pary potrafi przełożyć się na wręcz iskrzącą, romantyczną atmosferę na sesji. Jak to osiągnąć? Najprostszym z możliwych sposobów. Zapomnieć o fotografowaniu.

Jak zachowywać się na sesji narzeczeńskiej?

Ala i Julek otworzyli się przede mną maksymalnie dając mi wejść do ich świata jako obserwator, a nie jako element psujący ich dobrą zabawę. Na pierwszą część Ich romantycznej sesji narzeczeńskiej wybraliśmy się do parku w Łańcucie, w okolicę zamku. Jest to okolica, którą odwiedzałem już kilka razy w mojej fotograficznej podróży, ale która za każdym razem pozwala mi zaszyć się w zupełnie innej okolicy i cieszyć się rozbudzaną na nowo kreatywnością. Wielkim szczęściem było to, że tego popołudnia zastaliśmy na miejscu piękną pogodę, a promyki słońca pozwoliły mi na stworzenie pięknego, sielankowego klimatu na fotografiach.

Sesja narzeczeńska przy zachodzie słońca

Na zakończenie naszej sesji udaliśmy się na najwyższy punkt w okolicy, gdzie czekaliśmy na zachód słońca. Wspaniały widok na Rzeszów i wręcz ognisty zachód słońca – właśnie to zastaliśmy na miejscu.

1 komentarz do “Romantyczna sesja narzeczeńska w parku i o zachodzie słońca”

Dodaj komentarz

RAFAŁ MAZUR © 2020
FOTOGRAFIA ŚLUBNA RZESZÓW
NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

TEL: 513 282 763
KONTAKT@RAFALMAZUR.COM.PL

Projekt i wykonanie - whitesite.pl