Romantyczna sesja narzeczeńska w parku i o zachodzie słońca

Od czasu do czasu fotografując, czuje że jestem na właściwym miejscu. Zgrywa się na to wiele kwestii. Przede wszystkim czuje się na “wygranej pozycji” łapiąc kontakt z ludźmi których fotografuję. Kiedyś myślałem, że najlepszy obiektyw czy aparat da najfajniejszy wygląd zdjęć, które tworzę dla ludzi. Z biegiem czasu zmienia się jednak perspektywa i zaczyna się zauważać inne, dużo ważniejsze rzeczy. Jedną z nich jest otwartość, to proste i szczere zaufanie którym obdarzają mnie pary potrafi przełożyć się na wręcz iskrzącą, romantyczną atmosferę na sesji. Jak to osiągnąć? Najprostszym z możliwych sposobów. Zapomnieć o fotografowaniu.

Romantyczna sesja narzeczeńska – jak się przygotować?

Ala i Julek otworzyli się przede mną maksymalnie dając mi wejść do ich świata jako obserwator, a nie jako element psujący ich dobrą zabawę. Na pierwszą część Ich romantycznej sesji narzeczeńskiej wybraliśmy się do parku w Łańcucie, w okolicę zamku. Jest to okolica, którą odwiedzałem już kilka razy w mojej fotograficznej podróży, ale która za każdym razem pozwala mi zaszyć się w zupełnie innej okolicy i cieszyć się rozbudzaną na nowo kreatywnością. Wielkim szczęściem było to, że tego popołudnia zastaliśmy na miejscu piękną pogodę, a promyki słońca pozwoliły mi na stworzenie pięknego, sielankowego klimatu na fotografiach.

Sesja narzeczeńska przy zachodzie słońca

Na zakończenie naszej sesji udaliśmy się na najwyższy punkt w okolicy, gdzie czekaliśmy na zachód słońca. Wspaniały widok na Rzeszów i wręcz ognisty zachód słońca – właśnie to zastaliśmy na miejscu.

Fotograf na wesele w Rzeszowie i okolicach

Pochodzę z Podkarpacia, więc mogę doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywam doświadczenie które pozwala mi wykonywać pracę jako profesjonalny fotograf ślubny z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckich zdjęciach ślubnych. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii waszych zdjęć ślubnych w Rzeszowie.

Komentarze

Pracuję w całej Polsce i poza jej granicami. Znajdziesz mnie w internecie wpisując frazy: fotograf ślubny Rzeszów, fotograf ślubny Przemyśl, fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Tarnów, fotograf ślubny Stalowa Wola, fotograf ślubny Lublin czy fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Warszawa, fotograf ślubny Zakopane, fotograf ślubny Mielec czy fotograf ślubny Radom.