Gorące lipcowe wesele w Rajskim Ogrodzie i sesja w Bieszczadach

Śluby i wesela w 2020 były specyficzne. Były takie, na których Młodzi bawili się w gronie 20 najbliższych osób, a były też takie na których na parkiecie wrzało i liczebność była zdecydowanie większa. Zarówno te pierwsze jak i te drugie mają swoje niewątpliwe zalety. U Moniki i Krzyśka zdecydowanie spełniła się opcja nr.2, a cały dzień ich ślubu był niesamowicie budujący w tym trudnym czasie.

Przygotowania w Hotelu Rajski Ogród

Młodzi przygotowywali się do ślubu w hotelu w którym odbywało się również wesele. Kiedy przyjechałem na miejsce Krzysiek powiedział mi coś w stylu: tam obok jest taki park, idź zerknij bo wygląda całkiem obiecująco. Kiedy otworzyłem bramkę wspomnianego “Rajskiego Ogrodu”, oniemiałem. Czułem jakbym przeniósł się do centrum Włoch, a obok mnie znajdowała się villa toskańskiego właściciela plantacji winogron. Domyślcie się gdzie zrobiliśmy przygotowania Krzyśka i uroczyste błogosławieństwo 

Wesele w Rajskim Ogrodzie

Wnętrze hotelu i restauracji w żadnym stopniu nie odstawało od okolicy. Środek utrzymany był również utrzymany w klimacie dworkowym, a dla mnie cały czas przywoływał skojarzenia z Włochami i Toskanią. Było przepięknie 

Sesja plenerowa w Bieszczadach

Pomimo tego, że wielokrotnie bywałem w Bieszczadach prywatnie i na sesjach narzeczeńskich, to właśnie z Moniką i Krzyśkiem po raz pierwszy przyszło mi tam fotografować plener ślubny. Udaliśmy się na Bukowe Berdo, które zostało mi polecone przez znajomego fotografa. Byłem w tym miejscu już raz w przeszłości, na prywatnej wycieczce, i już wtedy czułem tam niesamowity fotograficzny potencjał. Po dość wymagającym podejściu na górze czekały na nas idealne warunki. Nie było trudno o wczucie się w klimat i stworzenie klimatycznych fotografii.

Fotograf na wesele w Rzeszowie i okolicach

Pochodzę z Podkarpacia, więc mogę doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywam doświadczenie które pozwala mi wykonywać pracę jako profesjonalny fotograf ślubny z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckich zdjęciach ślubnych. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii waszych zdjęć ślubnych w Rzeszowie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Porozmawiajmy o Waszym ślubie

To tutaj podejmujecie pierwszy krok do naszej współpracy. Będzie mi bardzo miło dowiedzieć się więcej o Was i o Waszej uroczystości.

Nie krępujcie się z wiadomością rozpoczynającą się od “Cześć” i czujcie się swobodnie z opowiadaniem o Waszych planach. Jeżeli nie odpowiem w ciągu 24h proszę kontakt pod numerem telefonu.

DD myślnik MM myślnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.