Gorące lipcowe wesele w Rajskim Ogrodzie i sesja w Bieszczadach

Śluby i wesela w 2020 były specyficzne. Były takie, na których Młodzi bawili się w gronie 20 najbliższych osób, a były też takie na których na parkiecie wrzało i liczebność była zdecydowanie większa. Zarówno te pierwsze jak i te drugie mają swoje niewątpliwe zalety. U Moniki i Krzyśka zdecydowanie spełniła się opcja nr.2, a cały dzień ich ślubu był niesamowicie budujący w tym trudnym czasie.

Przygotowania w Hotelu Rajski Ogród

Młodzi przygotowywali się do ślubu w hotelu w którym odbywało się również wesele. Kiedy przyjechałem na miejsce Krzysiek powiedział mi coś w stylu: tam obok jest taki park, idź zerknij bo wygląda całkiem obiecująco. Kiedy otworzyłem bramkę wspomnianego “Rajskiego Ogrodu”, oniemiałem. Czułem jakbym przeniósł się do centrum Włoch, a obok mnie znajdowała się villa toskańskiego właściciela plantacji winogron. Domyślcie się gdzie zrobiliśmy przygotowania Krzyśka i uroczyste błogosławieństwo 

Wesele w Rajskim Ogrodzie

Wnętrze hotelu i restauracji w żadnym stopniu nie odstawało od okolicy. Środek utrzymany był również utrzymany w klimacie dworkowym, a dla mnie cały czas przywoływał skojarzenia z Włochami i Toskanią. Było przepięknie 

Sesja plenerowa w Bieszczadach

Pomimo tego, że wielokrotnie bywałem w Bieszczadach prywatnie i na sesjach narzeczeńskich, to właśnie z Moniką i Krzyśkiem po raz pierwszy przyszło mi tam fotografować plener ślubny. Udaliśmy się na Bukowe Berdo, które zostało mi polecone przez znajomego fotografa. Byłem w tym miejscu już raz w przeszłości, na prywatnej wycieczce, i już wtedy czułem tam niesamowity fotograficzny potencjał. Po dość wymagającym podejściu na górze czekały na nas idealne warunki. Nie było trudno o wczucie się w klimat i stworzenie klimatycznych fotografii.

Fotograf na wesele w Rzeszowie i okolicach

Pochodzę z Podkarpacia, więc mogę doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywam doświadczenie które pozwala mi wykonywać pracę jako profesjonalny fotograf ślubny z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckich zdjęciach ślubnych. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii waszych zdjęć ślubnych w Rzeszowie.

Jeden komentarz

Komentarze

Pracuję w całej Polsce i poza jej granicami. Znajdziesz mnie w internecie wpisując frazy: fotograf ślubny Rzeszów, fotograf ślubny Przemyśl, fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Tarnów, fotograf ślubny Stalowa Wola, fotograf ślubny Lublin czy fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Warszawa, fotograf ślubny Zakopane, fotograf ślubny Mielec czy fotograf ślubny Radom.