Ślub u Dominikanów i wesele w hotelu Villa Riviera w Rzeszowie

Każda osoba decydująca się na ślub kościelny, stoi również przed wyborem tego, w którym kościele jako Para Młoda powiedzą sobie „tak” w obecności księdza i bliskich. Jest tutaj sporo ważnych aspektów, kilka tych prostszych jak: lokalizacja, wygląd kościoła czy wielkość, oraz tych bardziej skomplikowanych, jak przywiązanie, wspomnienia czy obecność ulubionego księdza.

Ślub u Dominikanów w Rzeszowie

Za każdym razem gdy spotykam się z Parą Młodą rok czy dwa przed weselem i słyszę, że wiedzą już w jakim konkretnym kościele wezmą ślub, wiem, że mogę się spodziewać emocjonalnego i wspaniałego ślubu. W 99% przypadków, tak właśnie się to kończy. Paulina i Paweł zdecydowali się na ślub u Dominikanów w Rzeszowie. W mojej ocenie to jeden z najpiękniejszych i najbardziej fotogenicznych kościołów w jakim byłem. Dodatkowo przeciekawa „zakonna” aura udziela się tam od samego przekroczenia progu.

Wesele w hotelu Villa Riviera

Picnook - online blogging tool

Jeden komentarz

Komentarze

Pracuję w całej Polsce i poza jej granicami. Znajdziesz mnie w internecie wpisując frazy: fotograf ślubny Rzeszów, fotograf ślubny Przemyśl, fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Tarnów, fotograf ślubny Stalowa Wola, fotograf ślubny Lublin czy fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Warszawa, fotograf ślubny Zakopane.