Wesele w Hotelu Nafta w Krośnie

To było ciepłe, ciepłe południe. Początek sezonu 2021. Pierwsze wesela w sezonie zawsze są dla mnie tym wyczekiwanym momentem w którym mogę się wyrzyć fotograficznie po długich miesiącach zimowego odpoczynku. Tak było u Basi i Pawła. Szybko wrzuciłem się w wir wydarzeń i działałem nad materiałem Pary Młodej.

Przygotowania w Hotelu Nafta

Zaczeliśmy od przygotowań Pawła w hotelu Nafta w Krośnie. Często słyszę od Par, czy przygotowania w pokoju hotelowym to dobre wyjście. Odpowiadam zawsze, że to jakie zdjęcia stworzymy podczas przygotowań do ślubu nie zależy od tego gdzie ode się odbędą, ale od tego kogo będziecie mieć obok. W towarzystwie najbliższego przyjaciela, czy najlepiej, grupy przyjaciół, którzy rozładują stres i pomogą rozmową oraz żartem w tak ważnym momencie, wszystko się uda niezależnie od miejsca.

Wesele w Hotelu Nafta

Film ślubny: https://bezprzewijania.pl/

Miejsce: http://www.nafta.pl/

Muzyka: https://kkdjs.pl/

Suknia ślubna: https://msmoda.eu/

Fotograf na wesele w Rzeszowie i okolicach

Pochodzę z Podkarpacia, więc mogę doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywam doświadczenie które pozwala mi wykonywać pracę jako profesjonalny fotograf ślubny z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckich zdjęciach ślubnych. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii waszych zdjęć ślubnych w Rzeszowie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Porozmawiajmy o Waszym ślubie

To tutaj podejmujecie pierwszy krok do naszej współpracy. Będzie mi bardzo miło dowiedzieć się więcej o Was i o Waszej uroczystości.

Nie krępujcie się z wiadomością rozpoczynającą się od “Cześć” i czujcie się swobodnie z opowiadaniem o Waszych planach. Jeżeli nie odpowiem w ciągu 24h proszę kontakt pod numerem telefonu.

DD myślnik MM myślnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.