Stylizowana sesja rustykalna – boho/rustic

Wystrój sali weselnej to element przygotowań, na które w zależności od nastawienia można przeznaczyć różną ilość czasu, funduszy i przede wszystkim.. serca. Magda i Michał w przygotowanie miejsca swojego wesela włożyli chyba wszystkie pokłady zaangażowania jakie jestem w stanie sobie wyobrazić. Nie dokonali tego sami, z pomocą przyszła oczywiście odpowiednia osoba zajmująca się dekoracjami, natomiast lwią część wszystkich elementów wykonali własnoręcznie i z własnego pomysłu.

Ostatnim elementem układanki miało być sfotografowanie tego wszystkiego w równie odpowiedni, skrupulatny sposób. Tak właśnie poczyniliśmy i przy blasku wschodzącego słońca budzącego się do życia postanowiliśmy raz jeszcze pięknie wszystko sfotografować, owocem naszej pracy jest stylizowana sesja rustykalna, którą możecie oglądać poniżej. Była to dla mnie totalna nowość, w której świetnie się odnalazłem. Do tej pory fotografowałem głównie Pary Młode w plenerze, w którym moja uwaga skupiała się głównie na fotografowanych osobach. Przy tej stylizowanej sesji rustykalnej, oprócz pięknego sfotografowania osób musiałem również skupić się na wszystkich detalach i ozdobach, tak aby zawrzeć cały klimat i wszystkie nawet najdrobniejsze elementy. Dziękuję Wam raz jeszcze za zaproszenie do tego miejsca i do Was, uczestników i twórców tej piękniej aranżacji.

Sala: Taberna pod Sosnami – Kielnarowa

Dekoracje: Magdalena Raszyńska – Wasz Wielki Dzień

Garnitur: Leger

Suknia: Estera

Fotograf na wesele w Rzeszowie i okolicach

Pochodzę z Podkarpacia, więc mogę doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywam doświadczenie które pozwala mi wykonywać pracę jako profesjonalny fotograf ślubny z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckich zdjęciach ślubnych. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii waszych zdjęć ślubnych w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Porozmawiajmy o Waszym ślubie

To tutaj podejmujecie pierwszy krok do naszej współpracy. Będzie mi bardzo miło dowiedzieć się więcej o Was i o Waszej uroczystości.

Nie krępujcie się z wiadomością rozpoczynającą się od “Cześć” i czujcie się swobodnie z opowiadaniem o Waszych planach. Jeżeli nie odpowiem w ciągu 24h proszę kontakt pod numerem telefonu.

DD myślnik MM myślnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.