Stylizowana sesja rustykalna – boho/rustic

Dziś specjalnie dla Was - stylizowana sesja rustykalna. Sprawdźcie jak wygląda idealnie przygotowana sala weselna. - Rafał Mazur Fotografia

Stylizowana sesja rustykalna – boho/rustic

Wystrój sali weselnej to element przygotowań, na które w zależności od nastawienia można przeznaczyć różną ilość czasu, funduszy i przede wszystkim.. serca. Magda i Michał w przygotowanie miejsca swojego wesela włożyli chyba wszystkie pokłady zaangażowania jakie jestem w stanie sobie wyobrazić. Nie dokonali tego sami, z pomocą przyszła oczywiście odpowiednia osoba zajmująca się dekoracjami, natomiast lwią część wszystkich elementów wykonali własnoręcznie i z własnego pomysłu.

Ostatnim elementem układanki miało być sfotografowanie tego wszystkiego w równie odpowiedni, skrupulatny sposób. Tak właśnie poczyniliśmy i przy blasku wschodzącego słońca budzącego się do życia postanowiliśmy raz jeszcze pięknie wszystko sfotografować, owocem naszej pracy jest stylizowana sesja rustykalna, którą możecie oglądać poniżej. Była to dla mnie totalna nowość, w której świetnie się odnalazłem. Do tej pory fotografowałem głównie Pary Młode w plenerze, w którym moja uwaga skupiała się głównie na fotografowanych osobach. Przy tej stylizowanej sesji rustykalnej, oprócz pięknego sfotografowania osób musiałem również skupić się na wszystkich detalach i ozdobach, tak aby zawrzeć cały klimat i wszystkie nawet najdrobniejsze elementy. Dziękuję Wam raz jeszcze za zaproszenie do tego miejsca i do Was, uczestników i twórców tej piękniej aranżacji.

Sala: Taberna pod Sosnami – Kielnarowa

Dekoracje: Magdalena Raszyńska – Wasz Wielki Dzień

Garnitur: Leger

Suknia: Estera

Dodaj komentarz

RAFAŁ MAZUR © 2020
FOTOGRAFIA ŚLUBNA RZESZÓW
NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

TEL: 513 282 763
KONTAKT@RAFALMAZUR.COM.PL

Projekt i wykonanie - whitesite.pl