Stylizowana sesja rustykalna – boho/rustic

Wystrój sali weselnej to element przygotowań, na które w zależności od nastawienia można przeznaczyć różną ilość czasu, funduszy i przede wszystkim.. serca. Magda i Michał w przygotowanie miejsca swojego wesela włożyli chyba wszystkie pokłady zaangażowania jakie jestem w stanie sobie wyobrazić. Nie dokonali tego sami, z pomocą przyszła oczywiście odpowiednia osoba zajmująca się dekoracjami, natomiast lwią część wszystkich elementów wykonali własnoręcznie i z własnego pomysłu.

Ostatnim elementem układanki miało być sfotografowanie tego wszystkiego w równie odpowiedni, skrupulatny sposób. Tak właśnie poczyniliśmy i przy blasku wschodzącego słońca budzącego się do życia postanowiliśmy raz jeszcze pięknie wszystko sfotografować, owocem naszej pracy jest stylizowana sesja rustykalna, którą możecie oglądać poniżej. Była to dla mnie totalna nowość, w której świetnie się odnalazłem. Do tej pory fotografowałem głównie Pary Młode w plenerze, w którym moja uwaga skupiała się głównie na fotografowanych osobach. Przy tej stylizowanej sesji rustykalnej, oprócz pięknego sfotografowania osób musiałem również skupić się na wszystkich detalach i ozdobach, tak aby zawrzeć cały klimat i wszystkie nawet najdrobniejsze elementy. Dziękuję Wam raz jeszcze za zaproszenie do tego miejsca i do Was, uczestników i twórców tej piękniej aranżacji.

Sala: Taberna pod Sosnami – Kielnarowa

Dekoracje: Magdalena Raszyńska – Wasz Wielki Dzień

Garnitur: Leger

Suknia: Estera

Fotograf na wesele w Rzeszowie i okolicach

Pochodzę z Podkarpacia, więc mogę doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywam doświadczenie które pozwala mi wykonywać pracę jako profesjonalny fotograf ślubny z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckich zdjęciach ślubnych. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii waszych zdjęć ślubnych w Rzeszowie.

Komentarze

Pracuję w całej Polsce i poza jej granicami. Znajdziesz mnie w internecie wpisując frazy: fotograf ślubny Rzeszów, fotograf ślubny Przemyśl, fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Tarnów, fotograf ślubny Stalowa Wola, fotograf ślubny Lublin czy fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Warszawa, fotograf ślubny Zakopane, fotograf ślubny Mielec czy fotograf ślubny Radom.