Ślub plenerowy w Rzeszowie – Tosia i Paweł

Ślub i wesele w Janiowym Wzgórzu

Miło mi przywitać Was pierwszym wpisem blogowym w 2022 roku. Ten sezon jest dla mnie wyjątkowo obfity w pracę ze szczególnymi ludźmi w cudownych miejscach. Jednym z takich miejsc jest Janiowe Wzgórze niedaleko Rzeszowa. Tosia i Paweł postanowili zorganizować tam swój ślub i wesele. Postawili na przepiękną, plenerową uroczystość zaraz obok sali weselnej.

Ślub plenerowy w Rzeszowie – ślub plenerowy Janiowe Wzgórze

Zaczęliśmy przygotowaniami u Tosi, gdzie mogłem trochę poznać domowników i zbudować rozpoczęcie do materiału, który widzicie poniżej. Później udaliśmy się prosto na pięknie przygotowaną salę weselną. Janiowe Wzgórze ma w swojej ofercie drewnianą salę, która idealnie wpisuje się w klimat wesela w stylu rustykalnym, czy boho. Byłem solidnie zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że tego dnia Państwo Młodzi sami przygotowali dekoracje na sali.

Dlaczego warto zdecydować się na ceremonię ślubną w plenerze?

Jeżeli miałbym odpowiedzieć na pytanie, czy warto zdecydować się na ceremonię ślubną w plenerze, odpowiedziałbym z pewnością, że tak, ale trzeba wziąć pod uwagę kilka dodatkowych rzeczy. Przede wszystkim: tradycyjny ślub organizowany jest w kościele, gdzie niezależnie od pogody warunki są niezmienne. Podczas ślubu plenerowego możliwy jest np. nagły opad deszczu i porywisty wiatr. Może to skutecznie dołożyć nerwów podczas już i tak napiętego dnia ślubu i spowodować stres. Ślub plenerowy jest wizualnie piękny. Lekkość i delikatność takiej aranżacji okolicy jak u Tosi i Pawła jest nie tylko kojące dla uczestników, ale również przepiękne pod kątem wizualnym i sfotografowania całego wydarzenia. Goście na ceremonii plenerowej mogą również znaleźć się bliżej Pary Młodej, co niekoniecznie jest zawsze możliwe w kościele. Uczestniczą wtedy dużo mocniej np. w samym ślubowaniu. Podsumowując: ceremonia ślubna w plenerze to świetna opcja, ale należy przemyśleć ewentualną zmianę planów gdyby pogoda nie dopisała w dniu ślubu.

Gdzie zrobić plener ślubny w Rzeszowie?

A konkretnie.. pod Rzeszowem. Zawsze staram się dobierać miejsce wykonywania sesji plenerowej pod styl ubioru Pary Młodej. Lekka, zwiewna sukienka będzie idealna do lasu i natury, a mogłaby pokłócić się z miejskim klimatem. Z drugiej strony, efektowna suknia w stylu glam będzie świetnie wyglądała w mieście, ale jezioro czy las nie będzie dla niej idealnym połączeniem. Do sukni Tosi w stylu boho zaproponowałem jeziorko w lesie pod Rzeszowem, oraz kładkę nad rzeką Wisłok niedaleko Rzeszowa. Jak nam to wyszło i jakie zdjęcia otrzymali Młodzi? Sprawdźcie niżej.

Sala: https://www.janiowewzgorze.pl/

DJ: https://djskaferajna.pl/dj-artres/

Garnitur Pana Młodego: http://evenemen.pl/

Suknia Pani Młodej: https://damacouture.pl/

Make up: https://m.facebook.com/jakmalowana/

Cukiernia, tort: https://www.facebook.com/elizakawiarnia/

Picnook - online blogging tool

Rafał Mazur Fotograf

Pochodzę z Podkarpacia, więc mogę doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywam doświadczenie które pozwala mi wykonywać pracę jako profesjonalny fotograf ślubny z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckich zdjęciach ślubnych. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii waszych zdjęć ślubnych w Rzeszowie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Porozmawiajmy o Waszym ślubie

To tutaj podejmujecie pierwszy krok do naszej współpracy. Będzie mi bardzo miło dowiedzieć się więcej o Was i o Waszej uroczystości.

Nie krępujcie się z wiadomością rozpoczynającą się od “Cześć” i czujcie się swobodnie z opowiadaniem o Waszych planach. Jeżeli nie odpowiem w ciągu 24h proszę kontakt pod numerem telefonu.

DD myślnik MM myślnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.