Ślub plenerowy w Rzeszowie – Tosia i Paweł

Ślub i wesele w Janiowym Wzgórzu

Miło mi przywitać Was pierwszym wpisem blogowym w 2022 roku. Ten sezon jest dla mnie wyjątkowo obfity w pracę ze szczególnymi ludźmi w cudownych miejscach. Jednym z takich miejsc jest Janiowe Wzgórze niedaleko Rzeszowa. Tosia i Paweł postanowili zorganizować tam swój ślub i wesele. Postawili na przepiękną, plenerową uroczystość zaraz obok sali weselnej.

Ślub plenerowy w Rzeszowie – ślub plenerowy Janiowe Wzgórze

Zaczęliśmy przygotowaniami u Tosi, gdzie mogłem trochę poznać domowników i zbudować rozpoczęcie do materiału, który widzicie poniżej. Później udaliśmy się prosto na pięknie przygotowaną salę weselną. Janiowe Wzgórze ma w swojej ofercie drewnianą salę, która idealnie wpisuje się w klimat wesela w stylu rustykalnym, czy boho. Byłem solidnie zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że tego dnia Państwo Młodzi sami przygotowali dekoracje na sali.

Dlaczego warto zdecydować się na ceremonię ślubną w plenerze?

Jeżeli miałbym odpowiedzieć na pytanie, czy warto zdecydować się na ceremonię ślubną w plenerze, odpowiedziałbym z pewnością, że tak, ale trzeba wziąć pod uwagę kilka dodatkowych rzeczy. Przede wszystkim: tradycyjny ślub organizowany jest w kościele, gdzie niezależnie od pogody warunki są niezmienne. Podczas ślubu plenerowego możliwy jest np. nagły opad deszczu i porywisty wiatr. Może to skutecznie dołożyć nerwów podczas już i tak napiętego dnia ślubu i spowodować stres. Ślub plenerowy jest wizualnie piękny. Lekkość i delikatność takiej aranżacji okolicy jak u Tosi i Pawła jest nie tylko kojące dla uczestników, ale również przepiękne pod kątem wizualnym i sfotografowania całego wydarzenia. Goście na ceremonii plenerowej mogą również znaleźć się bliżej Pary Młodej, co niekoniecznie jest zawsze możliwe w kościele. Uczestniczą wtedy dużo mocniej np. w samym ślubowaniu. Podsumowując: ceremonia ślubna w plenerze to świetna opcja, ale należy przemyśleć ewentualną zmianę planów gdyby pogoda nie dopisała w dniu ślubu.

Gdzie zrobić plener ślubny w Rzeszowie?

A konkretnie.. pod Rzeszowem. Zawsze staram się dobierać miejsce wykonywania sesji plenerowej pod styl ubioru Pary Młodej. Lekka, zwiewna sukienka będzie idealna do lasu i natury, a mogłaby pokłócić się z miejskim klimatem. Z drugiej strony, efektowna suknia w stylu glam będzie świetnie wyglądała w mieście, ale jezioro czy las nie będzie dla niej idealnym połączeniem. Do sukni Tosi w stylu boho zaproponowałem jeziorko w lesie pod Rzeszowem, oraz kładkę nad rzeką Wisłok niedaleko Rzeszowa. Jak nam to wyszło i jakie zdjęcia otrzymali Młodzi? Sprawdźcie niżej.

Sala: https://www.janiowewzgorze.pl/

DJ: https://djskaferajna.pl/dj-artres/

Garnitur Pana Młodego: http://evenemen.pl/

Suknia Pani Młodej: https://damacouture.pl/

Make up: https://m.facebook.com/jakmalowana/

Cukiernia, tort: https://www.facebook.com/elizakawiarnia/

Rafał Mazur Fotograf

Pochodzę z Podkarpacia, więc mogę doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywam doświadczenie które pozwala mi wykonywać pracę jako profesjonalny fotograf ślubny z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckich zdjęciach ślubnych. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii waszych zdjęć ślubnych w Rzeszowie.

Jeden komentarz

Komentarze

Pracuję w całej Polsce i poza jej granicami. Znajdziesz mnie w internecie wpisując frazy: fotograf ślubny Rzeszów, fotograf ślubny Przemyśl, fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Tarnów, fotograf ślubny Stalowa Wola, fotograf ślubny Lublin czy fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Warszawa, fotograf ślubny Zakopane, fotograf ślubny Mielec czy fotograf ślubny Radom.