Ślub pełen emocji i wesele w Dworku Dębickim

Zapraszam Was na kolejny reportaż. Tym razem czeka was ślub Asi i Marcina pełen emocji i wesele w Dworku Dębickim - Rafał Mazur Fotografia

Ślub pełen emocji i wesele w Dworku Dębickim

Czasami jest tak, że jadąc na ślub znam się z kimś od dawna. Trochę więcej o kimś wiem, znam go bardziej i po prostu czuje się bardziej pewnie. Asię i Marcina poznałem kilka lat przed ich ślubem, jeszcze na sesji narzeczeńskiej. Jak do niej doszło? W niecodzienny sposób. Zorganizowałem na facebooku konkurs, w którym najciekawszy komentarz miał szansę na wygranie wspomnianej sesji narzeczeńskiej dla pary. Propozycje były naprawdę ciekawe, aż do momentu komentarza Marcina, który całkowicie zmiótł konkurencję. Nie ukrywam, że sam chciałem go sobie odświeżyć, więc zacząłem przewijać 2 lata tablicy facebooka i oto jest:

Prawda, że bezkompromisowo? Nie mogłem wybrać nikogo innego 😉

Ślub pełen emocji i jak go dobrze sfotografować?

Uwielbiam gdy dużo się dzieje, a szczególnie gdy osoby które fotografuje nie kryją emocji. Śluby są ich pełne, natomiast niekiedy skrzętnie je ukrywacie. Tutaj było inaczej, ani Asia ani Marcin nie kryli emocji, wiedzieli że mogą czuć się przy mnie komfortowo. Często na spotkaniach z Parami wspominam właśnie o tym zaufaniu i poczuciu komfortu. Według mnie, wybór fotografa skłania się w głównej mierze właśnie do tego, że możecie czuć się przy tym specyficznym człowieku z aparatami po prostu dobrze.

Wesele w Dworku Dębickim.

Wesele z taką ilością takich gości w roku 2020 to prawdziwy “złoty grall” dla każdego fotografa ślubnego. Asia i Marcin pobrali się we wrześniu, czyli w miesiącu w którym choć przez chwile mogliśmy odetchnąć pełną piersią i spotkać się w większej liczbie osób. Zabawa była przednia, ludzie czuli że to moment w którym mogą się wyluzować i po prostu dobrze bawić w gronie najbliższych.

Fotograf ślubny: Rafał Mazur Fotografia

Filmowcy ślubni: Mosive

Sala weselna: Dworek Dębicki

Zespół: Stereo

Suknia Panny Młodej: La Belle

Dekoracja kościoła: Pracownia Florystyczna Euforia

Animator: B3Team

Make up: Jolanta Orzech

RAFAŁ MAZUR © 2020
FOTOGRAFIA ŚLUBNA RZESZÓW
NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

TEL: 513 282 763
KONTAKT@RAFALMAZUR.COM.PL

Projekt i wykonanie - whitesite.pl