Sesja w szklarni Eweliny i Przemka

Niekiedy sesje i pomysł na nie po prostu do mnie przychodzi. Tak było i tym razem, gdy zobaczyłem na mojej tablicy reklamę nowego miejsca, Lawendowej Szklarni. Oszalałem na jej punkcie i od razu napisałem do właścicielki, że chce tam kogoś sfotografować. Postanowiłem, że zrobię to w ramach małego konkursu, aby sprawić komuś miłą niespodziankę. Byłem jeszcze przed startem sezonu ślubnego i miałem na to czas. Zacząłem więc poszukiwania poprzez Instagram i już pierwszego dnia znalazłem odpowiednią dwójkę. Ewelina i Przemek to para, którą będę fotografował na ich ślubie za kilka miesięcy. Plan był więc doskonały.

Sesja w szklarni

Niekiedy sporo doradzam Parom w kwestii wyboru miejsca na sesję narzeczeńską. Padają różne pomysły. Część osób decyduje się wykonać takie zdjęcia w parku lub w innych okolicznościach przyrody, część dokładnie od innej strony, myśli o industrialnej sesji w mieście. Alternatywną opcją, jest możliwość zrobienia sesji narzeczeńskiej w przygotowanym do tego miejscu. Sesja narzeczeńska w opuszczonej szklarni – to pewnie od razu przychodzi Wam do głowy. Faktycznie, takie rozwiązanie jest dość popularne. Tym razem trafiłem jednak do szklarni, która została idealnie przygotowana pod sesję i jej właścicielka zadbała o świetny rustykalny wystrój.

Sesja ślubna w szklarni

Myslę, że zarówno sesję narzeczeńską jak i sesję ślubną można wykonać w takim miejscu jak wcześniej przygotowana szklarnia. Może niekoniecznie wpisze się to w klimat każdej pary i np. styl sukni ślubnej czy dodatków. Ale dla Par, które wybiorą podczas swojego wesela bardziej lekki, rustykalny klimat, sesja ślubna w szklarni będzie świetnym pomysłem.

Picnook - online blogging tool

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Porozmawiajmy o Waszym ślubie

To tutaj podejmujecie pierwszy krok do naszej współpracy. Będzie mi bardzo miło dowiedzieć się więcej o Was i o Waszej uroczystości.

Nie krępujcie się z wiadomością rozpoczynającą się od “Cześć” i czujcie się swobodnie z opowiadaniem o Waszych planach. Jeżeli nie odpowiem w ciągu 24h proszę kontakt pod numerem telefonu.

DD myślnik MM myślnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.