Sesja w szklarni Eweliny i Przemka

Niekiedy sesje i pomysł na nie po prostu do mnie przychodzi. Tak było i tym razem, gdy zobaczyłem na mojej tablicy reklamę nowego miejsca, Lawendowej Szklarni. Oszalałem na jej punkcie i od razu napisałem do właścicielki, że chce tam kogoś sfotografować. Postanowiłem, że zrobię to w ramach małego konkursu, aby sprawić komuś miłą niespodziankę. Byłem jeszcze przed startem sezonu ślubnego i miałem na to czas. Zacząłem więc poszukiwania poprzez Instagram i już pierwszego dnia znalazłem odpowiednią dwójkę. Ewelina i Przemek to para, którą będę fotografował na ich ślubie za kilka miesięcy. Plan był więc doskonały.

Sesja w szklarni

Niekiedy sporo doradzam Parom w kwestii wyboru miejsca na sesję narzeczeńską. Padają różne pomysły. Część osób decyduje się wykonać takie zdjęcia w parku lub w innych okolicznościach przyrody, część dokładnie od innej strony, myśli o industrialnej sesji w mieście. Alternatywną opcją, jest możliwość zrobienia sesji narzeczeńskiej w przygotowanym do tego miejscu. Sesja narzeczeńska w opuszczonej szklarni – to pewnie od razu przychodzi Wam do głowy. Faktycznie, takie rozwiązanie jest dość popularne. Tym razem trafiłem jednak do szklarni, która została idealnie przygotowana pod sesję i jej właścicielka zadbała o świetny rustykalny wystrój.

Sesja ślubna w szklarni

Myslę, że zarówno sesję narzeczeńską jak i sesję ślubną można wykonać w takim miejscu jak wcześniej przygotowana szklarnia. Może niekoniecznie wpisze się to w klimat każdej pary i np. styl sukni ślubnej czy dodatków. Ale dla Par, które wybiorą podczas swojego wesela bardziej lekki, rustykalny klimat, sesja ślubna w szklarni będzie świetnym pomysłem.

Komentarze

Pracuję w całej Polsce i poza jej granicami. Znajdziesz mnie w internecie wpisując frazy: fotograf ślubny Rzeszów, fotograf ślubny Przemyśl, fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Tarnów, fotograf ślubny Stalowa Wola, fotograf ślubny Lublin czy fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Warszawa, fotograf ślubny Zakopane, fotograf ślubny Mielec czy fotograf ślubny Radom.