Wiosenna sesja narzeczeńska w sadzie w Albigowej

Biało złote pąki kwitnących kwiatów jabłoni, ciepłe, majowe słońce i niepohamowana szczera miłość. Takie momenty sprawiają, że kocham swoją pracę i z roku na rok szanuję ją coraz mocniej. Ale od początku.

Edyta i Szczepan jakiś czas temu wygrali u mnie sesję narzeczeńską na konkursie facebookowym. Ucieszyłem się wtedy bardzo, bo już kojarzyłem tą dwójkę i mogłem się spodziewać świetnych, naturalnych zdjęć. Mieliśmy plany aby zrealizować sesję początkiem wiosny, gdy jabłonki w sadach bielą się i panuje w nich niesamowity nastrój. Plany delikatnie pokrzyżowała Nam aktualna sytuacja, ale na szczęście zdążyliśmy i udało nam się zrobić wszystko co zaplanowaliśmy.

Nieocenione okazało się miejsce, czyli Wesele w Sadach w Albigowej. Znalazłem się w nim przypadkiem, pomagając w realizacji innej sesji zdjęciowej, i zauroczyłem się w nim od pierwszego momentu przekroczenia bramy z dużą kartką “uwaga konie”. Wyobraźcie sobie położony na uboczu folwark, w którym możecie na chwilę zapomnieć o zgiełku miasta, “prędkości” życia i po prostu się wyluzować. Takie miejsce działa właśnie w Albigowej, niedaleko Rzeszowa.

Przed Wami piękna, wiosenna sesja narzeczeńska w sadach Edyty i Szczepana. Zapraszam.

Fotograf na wesele w Rzeszowie i okolicach

Pochodzę z Podkarpacia, więc mogę doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywam doświadczenie które pozwala mi wykonywać pracę jako profesjonalny fotograf ślubny z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckich zdjęciach ślubnych. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii waszych zdjęć ślubnych w Rzeszowie.

Komentarze

Pracuję w całej Polsce i poza jej granicami. Znajdziesz mnie w internecie wpisując frazy: fotograf ślubny Rzeszów, fotograf ślubny Przemyśl, fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Tarnów, fotograf ślubny Stalowa Wola, fotograf ślubny Lublin czy fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Warszawa, fotograf ślubny Zakopane, fotograf ślubny Mielec czy fotograf ślubny Radom.