Wiosenna sesja narzeczeńska w sadzie w Albigowej

Biało złote pąki kwitnących kwiatów jabłoni, ciepłe, majowe słońce i niepohamowana szczera miłość. Takie momenty sprawiają, że kocham swoją pracę i z roku na rok szanuję ją coraz mocniej. Ale od początku.

Edyta i Szczepan jakiś czas temu wygrali u mnie sesję narzeczeńską na konkursie facebookowym. Ucieszyłem się wtedy bardzo, bo już kojarzyłem tą dwójkę i mogłem się spodziewać świetnych, naturalnych zdjęć. Mieliśmy plany aby zrealizować sesję początkiem wiosny, gdy jabłonki w sadach bielą się i panuje w nich niesamowity nastrój. Plany delikatnie pokrzyżowała Nam aktualna sytuacja, ale na szczęście zdążyliśmy i udało nam się zrobić wszystko co zaplanowaliśmy.

Nieocenione okazało się miejsce, czyli Wesele w Sadach w Albigowej. Znalazłem się w nim przypadkiem, pomagając w realizacji innej sesji zdjęciowej, i zauroczyłem się w nim od pierwszego momentu przekroczenia bramy z dużą kartką “uwaga konie”. Wyobraźcie sobie położony na uboczu folwark, w którym możecie na chwilę zapomnieć o zgiełku miasta, “prędkości” życia i po prostu się wyluzować. Takie miejsce działa właśnie w Albigowej, niedaleko Rzeszowa.

Przed Wami piękna, wiosenna sesja narzeczeńska w sadach Edyty i Szczepana. Zapraszam.

Fotograf na wesele w Rzeszowie i okolicach

Pochodzę z Podkarpacia, więc mogę doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywam doświadczenie które pozwala mi wykonywać pracę jako profesjonalny fotograf ślubny z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckich zdjęciach ślubnych. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii waszych zdjęć ślubnych w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Porozmawiajmy o Waszym ślubie

To tutaj podejmujecie pierwszy krok do naszej współpracy. Będzie mi bardzo miło dowiedzieć się więcej o Was i o Waszej uroczystości.

Nie krępujcie się z wiadomością rozpoczynającą się od “Cześć” i czujcie się swobodnie z opowiadaniem o Waszych planach. Jeżeli nie odpowiem w ciągu 24h proszę kontakt pod numerem telefonu.

DD myślnik MM myślnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.