Wiosenna sesja narzeczeńska w Przemyślu

Pewnego razu wybrałem się z Justyną i Kubą na wiosenną sesję narzeczeńską do Przemyśla. Wybraliśmy ten kierunek, bo to dla nich wyjątkowe miejsce. Gdy jechaliśmy autostradą opowiadali mi w jakich okolicznościach się zaręczyli i z jakim uśmiechem na ustach wspominają ten moment.

Czy sesja narzeczeńska wiosną to dobry pomysł?

Według mnie, wspaniały! To czas, w którym na drzewach pojawiają się zielonkawe liście, na trawnikach i w ogrodach wyczekane po zimie kwiaty, a w ludziach widać od razu większy optymizm i chęć do działania.

Sesja narzeczeńska w Przemyślu

Idealnym tłem dla wiosennej sesji narzeczeńskiej jest właśnie Przemyśl. To jedno z miast na podkarpaciu w którym czuć świetny, unikatowy klimat. W mojej ocenie, najbliższym porównaniem może być Kraków, ze swoją starówką i wąskimi uliczkami. Przemyśl oferuje to samo, a miejscami nawet więcej!

Fotograf na sesję Przemyśl

Jeden komentarz

Komentarze

Pracuję w całej Polsce i poza jej granicami. Znajdziesz mnie w internecie wpisując frazy: fotograf ślubny Rzeszów, fotograf ślubny Przemyśl, fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Tarnów, fotograf ślubny Stalowa Wola, fotograf ślubny Lublin czy fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Warszawa, fotograf ślubny Zakopane, fotograf ślubny Mielec czy fotograf ślubny Radom.