Wiosenna sesja narzeczeńska w Przemyślu

Pewnego razu wybrałem się z Justyną i Kubą na wiosenną sesję narzeczeńską do Przemyśla. Wybraliśmy ten kierunek, bo to dla nich wyjątkowe miejsce. Gdy jechaliśmy autostradą opowiadali mi w jakich okolicznościach się zaręczyli i z jakim uśmiechem na ustach wspominają ten moment.

Czy sesja narzeczeńska wiosną to dobry pomysł?

Według mnie, wspaniały! To czas, w którym na drzewach pojawiają się zielonkawe liście, na trawnikach i w ogrodach wyczekane po zimie kwiaty, a w ludziach widać od razu większy optymizm i chęć do działania.

Sesja narzeczeńska w Przemyślu

Idealnym tłem dla wiosennej sesji narzeczeńskiej jest właśnie Przemyśl. To jedno z miast na podkarpaciu w którym czuć świetny, unikatowy klimat. W mojej ocenie, najbliższym porównaniem może być Kraków, ze swoją starówką i wąskimi uliczkami. Przemyśl oferuje to samo, a miejscami nawet więcej!

Fotograf na sesję Przemyśl

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Porozmawiajmy o Waszym ślubie

To tutaj podejmujecie pierwszy krok do naszej współpracy. Będzie mi bardzo miło dowiedzieć się więcej o Was i o Waszej uroczystości.

Nie krępujcie się z wiadomością rozpoczynającą się od “Cześć” i czujcie się swobodnie z opowiadaniem o Waszych planach. Jeżeli nie odpowiem w ciągu 24h proszę kontakt pod numerem telefonu.

DD myślnik MM myślnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.