Fotograficzne review 2021 – moje ulubione momenty

Czyli moje ulubione momenty ubiegłego roku.

Jak przystało na porządne podsumowanie, teraz otworzę przed Wami wielką księgę, z której uroczyście odczytam ile w tym roku wykonałem zdjęć, ile oddałem i na ilu ślubach przyszło mi jeść rosół. Choć w sumie.. nie, nie będzie tak. Opowiem Wam o tym, że ten rok był dla mnie szczególny. I nawet nie dlatego, że udało mi się z powodzeniem sfotografować 22 różne, ciekawe śluby. Otóż, w tym roku byłem na wyjątkowym ślubie. Jedynym w swoim rodzaju i unikatowym na skale całego życia. Tym razem to mi i mojej Żonie Oli przyszło przeżywać cały stres, emocje i cudowności, o których do tej pory dowiadywałem się najwięcej będąc schowanym za puszką z plastiku i metalu, z doczepionym obiektywem.

Review 2021

Sporo rzeczy na mojej fotograficznej drodze zmieniało mnie i kształtowało na swój sposób, jednak to swój własny ślub sprawił że w dużej mierze inaczej zacząłem patrzyć na fotografię ślubną. Do tej pory starałem się mieć do swojej pracy ogromny szacunek, biorąc pod uwagę jak ważną rzecz robię. Jednak dopiero przeglądanie zdjęć ślubnych, które dla nas miały ogromne znaczenie nauczyło mnie jeszcze mocniej co jest w nich najważniejsze. Emocje, momenty, ludzie i ich prawdziwość. Niewymuszona, prawdziwa i naturalna.

Po drugie – ten rok był dla mnie cudowny biorąc pod uwagę ludzi którzy byli na mojej drodze. Nowe znajomości, rozmowy na temat fotografii i życia, kumulowanie doświadczeń i realizowanie codziennych mikro przyjemności.

Przed Wami totalnie subiektywne, moje 123 ulubione klatki z tego roku. Nie traktujcie tego jako “najlepszych zdjęć ślubnych 2021” jakie zrobiłem. To są moje ulubione ujęcia, te które czuje, które o czymś mi przypominają, mówią i których chcę robić coraz to więcej.

Zapraszam, Rafał.

Fotograf na wesele w Rzeszowie i okolicach

Pochodzę z Podkarpacia, więc mogę doradzić Wam czy to w kwestii wyboru Sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywam doświadczenie które pozwala mi wykonywać pracę jako profesjonalny fotograf ślubny z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckich zdjęciach ślubnych. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii waszych zdjęć ślubnych w Rzeszowie.

Pracuję w całej Polsce i poza jej granicami. Znajdziesz mnie w internecie wpisując frazę fotograf ślubny Przemyśl.

Jeden komentarz

Komentarze

Pracuję w całej Polsce i poza jej granicami. Znajdziesz mnie w internecie wpisując frazy: fotograf ślubny Rzeszów, fotograf ślubny Przemyśl, fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Tarnów, fotograf ślubny Stalowa Wola, fotograf ślubny Lublin czy fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Warszawa, fotograf ślubny Zakopane, fotograf ślubny Mielec czy fotograf ślubny Radom.