Najlepsze zdjęcia ślubne 2020

Najlepsze zdjęcia ślubne 2020

Można tworzyć długie akapity o tym, jak nerwowy i nieprzyjemny był rok 2020. Wspomniałem już w jednym ze wcześniejszych postów na facebooku, że ja w najbardziej pokręconym i zaskakującym roku w moim życiu nauczyłem się tego, żeby z każdego pozytywnego momentu wyciągać jak najwięcej.

Zaczęło się od mocnego startu. Poleciałem z Justyną i Patrykiem na plener do Norwegii. Zobaczyłem (po raz pierwszy) Skandynawię, a raczej jej malutki fragment. Spełnienie mojego podróżniczego marzenia 4 dni przed oficjalnym lockdownem – bezcenne. Później nastał czas, aby wszystko przemyśleć. Przynajmniej u mnie tak to wyglądało. Uważam że 3 miesiące siedzenia w domu już na zawsze wyrobią u mnie poczucie doceniania każdego dnia i cieszenia się z tego, że po prostu “możemy” i nie sprawiamy tym nikomu żadnego niebezpieczeństwa.

Zdążyłem w tym czasie obronić licencjat (na szczęście w tradycyjnej, stacjonarnej formie), przemyśleć moje fotograficzne plany na najbliższe lata, spędzić więcej czasu z najbliższymi i nastawić się na start do normalności.

Fotografia ślubna w roku pandemii.

Tylko, że start dość mocno się wydłużał. Obostrzenia dawały we znaki, poddenerwowane pary dzwoniły do mnie co chwile i to co słyszałem było wielką pogmatwaną mieszanką zdenerwowania, rezygnacji i obojętności. Nie było wiadomo nic. Z czasem większość odpowiedzi zaczęła się klarować, niektóre śluby oczywiście się nie odbyły, niektóre się przełożyły i będą piękne w przyszłości. Dziś pokazuję Wam jednak te wszystkie wspaniałe uroczystości, które miały szansę się odbyć. Przeglądając jednak te zdjęcia miejcie na uwadze, że to wszystko nie wydarzyło się przypadkiem, każde z tych zdjęć podparte jest heroiczną wręcz odpornością na stres, wyrzeczeniami i determinacją moich Par.

Przed Wami moja fotograficzna ekspresja, na temat tego wszystkiego co wydarzyło się u mnie w kontekście fotografii ślubnej w minionym roku. Niezliczone ilości zjeżdżonych kilometrów, setki telefonów i zapewnień ze wszystko będzie dobrze i tysiące nagłych zmian planów. Przed Wami pokaz efektów morderczej cierpliwości i wytrwałości ludzi, których w tym roku miałem przyjemność fotografować.

Zapraszam jak co roku – Rafał.

Jeżeli podobały Ci się to co tworzę obejrzyj więcej pojedynczych zdjęć lub pełnych historii.

Fotograf na wesele w Rzeszowie i okolicach

Pochodzę z Podkarpacia, więc mogę doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywam doświadczenie które pozwala mi wykonywać pracę jako profesjonalny fotograf ślubny z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckich zdjęciach ślubnych. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii waszych zdjęć ślubnych w Rzeszowie.

3 komentarze

Komentarze

Pracuję w całej Polsce i poza jej granicami. Znajdziesz mnie w internecie wpisując frazy: fotograf ślubny Rzeszów, fotograf ślubny Przemyśl, fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Tarnów, fotograf ślubny Stalowa Wola, fotograf ślubny Lublin czy fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Warszawa, fotograf ślubny Zakopane, fotograf ślubny Mielec czy fotograf ślubny Radom.