Piękne zimowe wesele i sesja ślubna przy ognisku

Tym razem czeka was ślub Gaby i Grześka - czyli piękne zimowe wesele oraz sesja ślubna przy ognisku - Rafał Mazur Fotografia

Piękne zimowe wesele

Zimą też może być pięknie. Oczywiście inaczej niż w długą, czerwcową sobotę, w końcu na zewnątrz pewniej niż piękny zachód słońca zobaczymy skromny minus na termometrze. Wszyscy weselni (zewnętrzni) piwkowicze zdecydowanie wcześniej znajdą drogę na salę weselną i wpadną w rytm zabawy. Atmosfera będzie bardziej domowa, cieplejsza, bardziej “swoja”.

Może nawet z powodu takiej a nie innej sytuacji zaprosicie mniej osób niż wcześniej planowaliście, aby na końcu powiedzieć sobie w duchu “nie zmieniłbym niczego”. To nie wymyślona bajka czy sposób na idealne zimowe wesele, to jedynie moje wspomnienia które kojarzą mi się z weselem Gabrysi i Grześka.

Brakuje mi już trochę epitetów. Od jakiegoś czasu każdy kolejny reportaż, który Wam pokazuje, jest dla mnie tym najwspanialszym, tym z którym identyfikuje się najbardziej. Wydaje mi się, że dzieje się to za sprawą ludzi którzy doceniają moje fotografowanie. Coraz cudowniejsze pary postanawiają mi zaufać, a ja dokładam wszelkich starań, aby sprostać temu wyzwaniu. Tym razem historia bardzo bliska mojemu sercu. Bo inaczej fotografuje się znajome osoby.

Sesja ślubna przy ognisku

“A może zamiast typowego pleneru rozpalimy ognisko”? Spotkaliśmy się z Gabą i Grzesiem jakoś w połowie, bo wszyscy chcieliśmy zaproponować to samo. Co bardziej może kojarzyć się z ciepłą, zimową atmosferą niż rozkochana dwójka przy ognisku? Znaleźliśmy więc odpowiednie miejsce, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu wybrał się do pewnego budowlanego potentata z niebieskim logo po drewno i już byliśmy gotowi. I tak właśnie powstało to co widzicie poniżej.

Gaba i Grzesiek, zapraszam.

RAFAŁ MAZUR © 2020
FOTOGRAFIA ŚLUBNA RZESZÓW
NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

TEL: 513 282 763
KONTAKT@RAFALMAZUR.COM.PL

Projekt i wykonanie - whitesite.pl