Pytania do fotografa ślubnego

Postanowiłem zebrać w jednym miejscu najczęściej zadawane pytania do fotografa ślubnego. Na spotkaniach z Parami Młodymi poruszam bardzo wiele tematów, które mogą Was interesować, a na te omawiane najczęściej możecie znaleźć odpowiedzi poniżej.

Jeśli chcecie poznać ofertę cenową na moje usługi odezwijcie się do mnie poprzez zakładkę kontakt, lub telefonicznie pod: +48 513282763

W dniu reportażu ślubnego jestem z Wami do końca zabaw oczepinowych.

Pracuję sam. Jeśli interesuje Was opcja drugiego fotografa, możemy ustalić to indywidualnie.

Proponuję, aby plener ślubny wykonywać w osobny dzień. W ramach pakietu podstawowego dotyczącego reportażu ślubnego wykonujemy krótką sesją w dniu ślubu, jednak dzień uroczystości to Wasza celebracja, której nie chcę zaburzać dłuższymi wyjazdami plenerowymi.

Sugeruję, aby odbyła się jak najszybciej. Najlepiej do 2 tygodni od daty ślubu.

Tą odpowiedź kieruję głównie do Panien Młodych. Nie próbujcie za wszelką cenę powtarzać fryzury i makijażu z dnia ślubu. Sugerowałbym naturalne, rozpuszczone włosy i lekki makijaż.

Na luzie 🙂 Tak jak lubicie i jak wyglądacie na codzień. Jedyne co mogę doradzić to pastelowe, spokojne kolory.

„Nie sprzęt się liczy, ale fotograf” – słyszy się to cały czas. Nie mogę się z tym stwierdzeniem zgodzić w 100%. Fotograf tworzy reportaż, jednak profesjonalny sprzęt, na którym można polegać, sporo ułatwia. Pracuję na pełnoklatkowych aparatach Nikona i obiektywach stałoogniskowych.

Spokojnie, pracuję nad dwóch aparatach 🙂

Nie, nie praktykuję oddawania zdjęć nieodrobionych.

Pracuję głównie na terenie Podkarpaciu, jednak chętnie realizuję zlecenia na terenie całej Polski jak i za granicą.

Jeśli chcecie zabrać ze sobą na urlop szalonego człowieka z aparatem, nie widzę problemu 🙂

Proponuję, abyście wpadli do mnie na kawę. Porozmawiamy, poznamy się, to naprawdę potrzebne 🙂 Jeśli dzieli nas spora odległość, zawsze możemy porozmawiać online.

Pełne historie ślubne możecie znaleźć w zakładce historie. Jeśli chcielibyście zobaczyć pakiet dokumentacyjny, odezwijcie się do mnie.