"Materiał który dostaliśmy od Rafała wywarł na nas ogromne wrażenie. Pełen profesjonalizm, super efekt. Polecam każdemu kto planuje wesele i nie tylko. Rafał jest osobą mega zaangażowaną w to co robi i jestem przekonany że zrobi wszystko, aby jego klienci byli usatysfakcjonowani. Jeszcze raz wielkie dzięki Rafał. Polecam gorąco."


– Agnieszka i Grzegorz

"Przepiękne zdjęcia ślubne, a wszystko za sprawą Rafała. Zarówno w Kościele jak i na sali zdjęcia wykonane z najlepsza starannością. Sesja plenerowa wyszła znakomicie! Zdjęcia otrzymaliśmy bardzo szybko i jesteśmy bardzo zadowoleni, ze trafiliśmy na tak miłą, sympatyczną, pracowitą i rzetelna osobę. Serdecznie polecamy Rafała, bo współpraca była naprawdę super."


– Karolina i Krzysiek

"Najlepszy fotograf na świecie! Dla Nas MISTRZ Fotografii! Gorąco polecam wszystkim tym, którzy szukają fotografa z pasja i zaangażowaniem w swoją prace, a i z poczuciem humoru. Reportaż ślubny pozwolił mi na nowo przeżyć ten wyjątkowy dzień jeszcze raz, za co jestem mega wdzięczna! Dziękuje Ci za to i jestem pewna ze Nasza współpraca tak szybko się nie zakończy. Mega ukłony w Twoja stronę."


– Iwona i Maciek

"Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność zdjęć wykonanych przez Rafała. Już wtedy dało się zauważyć, że pomimo młodego wieku autora zdjęcia kryją w sobie pełen profesjonalizm, duża pomysłowość, spontaniczność, zachowując emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś możemy powiedzieć że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach rodziny, znajomych. Współpraca z Tobą Rafał była dla nas czystą przyjemnością zwłaszcza zdjęcia w plenerze. Widać że lubisz to co robisz i robisz to z pasją. Gdyby ktoś się nas zapytał czy znamy dobrego fotografa bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy że to Rafał Mazur to prawdziwy profesjonalista, ale przede wszystkim to fajny człowiek. Bardzo szybko nawiązuje kontakt. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Szczerze polecamy wszystkim parom fotografie w wykonaniu Rafała na pewno nie będziecie żałować. Serdecznie chcielibyśmy Ci podziękować Rafał."


– Natalia i Sebastian

"Rafał Mazur... od czego by tu zacząć.... Szukaliśmy fotografa na ślub, musieliśmy to zrobić w krótkim czasie i znajoma fotografka, zajęta wtedy, poleciała nam właśnie Rafała. Obejrzeliśmy portfolio i zdecydowaliśmy od razu. Rafał okazał się być po pierwsze profesjonalny w tym co robi. Przed ślubem doszło do spotkania, omówiliśmy wszystkie szczegóły i już wtedy wiedzieliśmy ze o zdjęcia możemy być spokojni :) W dzień samego ślubu Rafał dał z siebie 100 %. Co najważniejsze jest przemiłym, uśmiechniętym, człowiekiem przez co my i nasi goście nie czuliśmy się skrępowani podczas robienia zdjęć, a to się często zdarza. Nie każdy przecież lubi być fotografowany :) Cena również rewelacyjna :)  No i co dla nas najistotniejsze talent i kreatywny umysł fotografa - gwarantuje udaną sesję zdjęciowa i miło spędzony czas :) Wspólnie z mężem jesteśmy ogromnie zadowoleni z tej współpracy.  Szczerze polecamy :)"


– Dominika i Boguś

"Serdecznie polecam, zdjęcia wykonane fantastycznie. Ślub, wesele - obsługa przez Rafała pierwsza klasa, plener genialny. Luźna, sympatyczna atmosfera, a w tym wszystkim profesjonalne podejście. Zdjęcia ogląda się na okrągło i nigdy się nie nudzą."


– Marcelina i Marcin