Fotografia Ślubna Rzeszów | Oferta 2019/2020

Oferta - Fotografia Ślubna Rzeszów 1

Naturalny i pełny emocji reportaż ślubny?


Trafiliście idealnie.

Nic nie zastąpi fotografii wykonanej w dobrym momencie i we właściwy sposób. Nic nie zastąpi zdjęć, które po latach oglądniemy ze swoimi bliskimi. Zatrzymanych w czasie emocji, sytuacji, klimatu tej jednej chwili. Moja praca polega na tym, aby te wszystkie wartości przekazać na fotografiach.

Mogę wykonać dla Was:


 • reportaż z dnia ślubu,
 • plener ślubny,
 • zagraniczny plener ślubny,
 • sesję narzeczeńską,
 • zdjęcia rodzinne,
 • reportaż z Chrztu Świętego.
 • oraz odbitki, albumy i inne materialne formy wykonanych fotografii.
Oferta - Fotografia Ślubna Rzeszów 2
Zadbaj o wspaniałą pamiątkę

Reportaż z dnia ślubu


 • Pełny reportaż z dnia ślubu od przygotowań do końca oczepin na który składa się:
  • Galeria autorska – czyli esencja mojej pracy. Od 80 do 120 kadrów, które składają się w piękną całość. Pieczołowicie wybrane, szczegółowo obrobione i ukazane w formie historii,
  • Galeria standardowa – uzupełnienie galerii autorskiej. Od 400 do 600 kadrów. Obróbka w tym przypadku polega na korekcie jasności, kontrastu i kolorystyki. Znajdują się w niej również zdjęcia grupowe z rodziną i znajomymi jeśli wykonujemy takie w trakcie reportażu.
 • Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu – 15 – 25 minut,
 • Zdjęcia w formie cyfrowej z możliwością pobrania i przesłania do znajomych,
 • Zdjęcia w pełnej rozdzielczości na pendrivie w eleganckim opakowaniu,
 • Koszty dojazdu do 100km.
Zapytaj o dostępność
Oferta - Fotografia Ślubna Rzeszów 3
Sesje fotograficzne
Oferta - Fotografia Ślubna Rzeszów 4

Plener ślubny


Zdjęcia plenerowe to wisienka na torcie w całej realizacji ślubnej. Dokładnie obrobione, w taki sposób aby wydobyć cały urok miejsca w którym fotografujemy oraz abyście Wy wyglądali na fotografiach świetnie i naturalnie. Z sesji plenerowej otrzymacie około 25-30 zdjęć po autorskiej obróbce i pozostałe udane ujęcia po obróbce standardowej.

Czas trwania pleneru ślubnego to po prostu jedno popołudnie. Nie ograniczam wymiaru czasowego do 2 czy 3 godzin, bo mogłoby się to okazać za mało jeśli chcielibyśmy odwiedzić więcej niż jedno miejsce. Pomagam Wam również z wyborem lokalizacji, sugeruje co w bliższej lub dalszej okolicy może być fajnym tłem do wykonania fotografii. Oczywiście Wasze sugestie odnośnie miejsca są dla mnie również bardzo ważne.

Zapytaj o dostępność

Sesja narzeczeńska


Warto zadbać o pamiątkę z okresu narzeczeństwa w formie sesji przedślubnej. Zdjęcia możecie wykorzystać później na zaproszeniach, upominkach dla gości lub np. wydrukować i przywitać nimi gości wchodzących na salę weselną.

Sesja narzeczeńska ma również formę “terapeutyczną” dla par, które obawiają się obcowania z aparatem. I wcale tutaj nie żartuję. Nie zapomnę nigdy tekstu który usłyszałem na przygotowaniach od Pana Młodego: Rafał, dzięki że nas przekonałeś do tej sesji w Bieszczadach, dzięki niej czuje się teraz jak model 🙂

Sesja narzeczeńska trwa około 2 godzin a jej rezultatem jest około 20 fotografii po autorskiej obróbce, wszystkie udane ujęcia po obróbce standardowej i 20 odbitek 15×21 cm.

Zapytaj o dostępność
Fotograf-Rzeszów-Sesja-Narzeczeńska
Dodatki

Fotoalbumy / Fotoksiążki / Odbitki

Jako zwieńczenie jakiejkolwiek usługi fotograficznej proponuję Wam wykonanie namacalnego, materialnego efektu naszej współpracy. Wydrukowane zdjęcia nabierają niesamowitej mocy, szczególnie z upływem lat.

W ramach korzystania z moich usług oferuję Wam bezpłatne wykonanie projektów  dowolnych fotoalbumów oraz pomagam z wyborem odpowiedniej wielkości.

Wasze pytania i moje odpowiedzi na tematy okołoślubne:


Jeśli chcecie poznać ofertę cenową na moje usługi odezwijcie się do mnie poprzez zakładkę kontakt, lub telefonicznie pod: +48 513282763

W dniu reportażu ślubnego jestem z Wami do końca zabaw oczepinowych.

Pracuję sam. Jeśli interesuje Was opcja drugiego fotografa, możemy ustalić to indywidualnie.

Proponuję, aby plener ślubny wykonywać w osobny dzień. W ramach pakietu podstawowego dotyczącego reportażu ślubnego wykonujemy krótką sesją w dniu ślubu, jednak dzień uroczystości to Wasza celebracja, której nie chcę zaburzać dłuższymi wyjazdami plenerowymi.

Sugeruję, aby odbyła się jak najszybciej. Najlepiej do 2 tygodni od daty ślubu.

Tą odpowiedź kieruję głównie do Panien Młodych. Nie próbujcie za wszelką cenę powtarzać fryzury i makijażu z dnia ślubu. Sugerowałbym naturalne, rozpuszczone włosy i lekki makijaż.

Na luzie 🙂 Tak jak lubicie i jak wyglądacie na codzień. Jedyne co mogę doradzić to pastelowe, spokojne kolory.

„Nie sprzęt się liczy, ale fotograf” – słyszy się to cały czas. Nie mogę się z tym stwierdzeniem zgodzić w 100%. Fotograf tworzy reportaż, jednak profesjonalny sprzęt, na którym można polegać, sporo ułatwia. Pracuję na pełnoklatkowych aparatach Nikona i obiektywach stałoogniskowych.

Spokojnie, pracuję nad dwóch aparatach 🙂

Nie, nie praktykuję oddawania zdjęć nieodrobionych.

Zwykle pakiet główny otrzymujecie już do 3 tygodni od daty ślubu. Maksymalny czas na oddanie materiału to 90 dni.

Pracuję głównie na terenie Podkarpaciu, jednak chętnie realizuję zlecenia na terenie całej Polski jak i za granicą.

Jeśli chcecie zabrać ze sobą na urlop szalonego człowieka z aparatem, nie widzę problemu 🙂

Proponuję, abyście wpadli do mnie na kawę. Porozmawiamy, poznamy się, to naprawdę potrzebne 🙂 Jeśli dzieli nas spora odległość, zawsze możemy porozmawiać online.

Pełne historie ślubne możecie znaleźć w zakładce blog. Jeśli chcielibyście zobaczyć pakiet podstawowy, odezwijcie się do mnie.