Cześć. Jestem Rafał,

fotograf ślubny z Rzeszowa.

Ten po prawej to ja. Na ogół uśmiechnięty i pomocny człowiek, przynajmniej tak mówią o mnie moi Przyjaciele. Żeby w jak najbardziej trafnej formie opowiedzieć Wam coś o mnie, powiem po prostu, że jestem człowiekiem ciekawym świata, który ma przyjemność i przywilej spełniania się w tym co robi. Fotografia to dla mnie sposób na życie. Pozwala mi postrzegać świat unikatowo i doskonalić to postrzeganie. Fotografia to sztuka dostrzegania relacji, powiązań i wątków w na ogół prozaicznych sytuacjach, które po sfotografowaniu nabierają wyrazu i stają się unikatowe. Patrzenie na świat przez obiektyw uczy cierpliwości, pokory i systematyczności. Mnie nauczyło również tego, że gdy już odkładam aparat do torby, owe unikatowe dostrzeganie nadal ze mną pozostaje.

To niesamowity przywilej.

Gdy akurat nie zajmuje się dostarczaniem zdjęć dla Par Młodych, uwielbiam spędzić czas przy filmie który porwie mnie wizualnie, treściowo i muzycznie. Uwielbiam spędzić czas z moją narzeczoną Olą, która na co dzień pomaga mi w pracy ciepłym słowem i kobiecą wrażliwością. Uwielbiam zatracić się w muzyce, chociażby podczas jazdy samochodem. Dostarcza mi radości i potęguje stany, zarówno te dobre jak i te gorsze.

Ten tekst to za mało aby mnie poznać, jeśli podoba Wam się moje spojrzenie na świat i fotografię spotkajmy się przy kubku dobrej kawy.

Fotograf ślubny z Rzeszowa - Rafał Mazur

FOTOGRAFOWANIE TO SZTUKA DOSTRZEGANIA RELACJI, POWIĄZAŃ I WĄTKÓW W NA OGÓŁ PROZAICZNYCH SYTUACJACH, KTÓRE PO SFOTOGRAFOWANIU NABIERAJĄ WYRAZU I STAJĄ SIĘ UNIKATOWE.

Fotografowanie zmieniło moje życie.

I co najciekawsze, nadal to robi. Odkrywając moc pojedynczych momentów zapisanych w postaci zdjęć sam odkrywałem po kawałku siebie i swoją wrażliwość. Zawód fotografa, który wykonuję od kilku lat naprawdę mocno mnie ukształtował a samo poznawanie nowych ludzi i budowanie relacji pozwalającej mi zrozumieć potrzeby Pary Młodej to unikatowy proces. Fotografowanie nauczyło mnie otwartości i ukształtowało we mnie cechy, za które cenią mnie Pary Młode, takie jak chęć pomocy i zaangażowanie. Dostarczanie dla ludzi czegoś tak unikatowego i jedynego w swoim rodzaju jak zdjęcia ze ślubu daje mi ogromną satysfakcję.

Poznajcie mnie bardziej, obejrzyjcie pojedyncze fotografie i pełne historie.

Przeczytajcie co mówią o mnie Pary, które mi zaufały.

Wybór fotografa ślubnego nie należy do najłatwiejszych. Szukaliśmy kogoś, z kim złapiemy nić porozumienia. Z Rafałem złapaliśmy gruby sznur! Od pierwszej herbatki na której obgadalismy wszystkie szczegóły (mega profesjonalne podejście + super swobodna atmosfera) poczuliśmy, że jest “to coś”. I już się o nic nie baliśmy, wiedzieliśmy, że zdjęcia wyjdą super, wiedzieliśmy, że totalnie rozumie nasze oczekiwania. W trakcie przygotowań w dniu ślubu nie czułam żadnego stresu spowodowanego obecnością Rafała, wręcz pomagał mi i świadkowej wyluzować śmieszkując z nami, jednocześnie był niewidzialny, a zarejestrował najdrobniejsze detale! Podczas ślubu i wesela po prostu byliśmy sobą i dokładnie to zostało zawarte w naszych zdjęciach. Dodatkowo, Rafał zupełnie zaprzecza nawet wglądowi typowego fotografa ślubnego. Na nasz ślub ubrał tak piękną koszule, ze pamiętam ją do dzisiaj! W motylki! To pokazuje jak dba o każdy, najmniejszy szczegół, że przywiązuje wagę do tego co robi, że chce wyglądać też elegancko na tak ważnej dla nas uroczystości. Dziś, prawie rok po ślubie wciąż wracamy do tej pamiątki i za każdym razem zauważamy kolejne smaczki ukryte w zdjęciach, zachowane dla nas na zawsze dzięki talentowi tego wspaniałego człowieka. Nasze zdjęcia kipią pozytywnymi emocjami, oglądając je trudno się nie wzruszyć, a uśmiech to w ogóle z buzi nie schodzi. Ludzie, jak chcecie mieć niepowtarzalną pamiątkę to go bierzcie. A jak chcecie mieć zwykłe nudne zdjęcia no to nie polecam, bo mu takie nigdy nie wyjdą! ❤
Kinga i Kamil
Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność zdjęć wykonanych przez Rafała. Już wtedy dało się zauważyć, że pomimo młodego wieku autora zdjęcia kryją w sobie pełen profesjonalizm, duża pomysłowość, spontaniczność, zachowując emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś możemy powiedzieć że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach rodziny, znajomych. Współpraca z Tobą Rafał była dla nas czystą przyjemnością zwłaszcza zdjęcia w plenerze. Widać że lubisz to co robisz i robisz to z pasją. Gdyby ktoś się nas zapytał czy znamy dobrego fotografa bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy że to Rafał Mazur to prawdziwy profesjonalista, ale przede wszystkim to fajny człowiek. Bardzo szybko nawiązuje kontakt. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Szczerze polecamy wszystkim parom fotografie w wykonaniu Rafała na pewno nie będziecie żałować. Serdecznie chcielibyśmy Ci podziękować Rafał.
Natalia i Sebastian
Rafał Mazur… od czego by tu zacząć…. Szukaliśmy fotografa na ślub, musieliśmy to zrobić w krótkim czasie i znajoma fotografka, zajęta wtedy, poleciała nam właśnie Rafała. Obejrzeliśmy portfolio i zdecydowaliśmy od razu. Rafał okazał się być po pierwsze profesjonalny w tym co robi. Przed ślubem doszło do spotkania, omówiliśmy wszystkie szczegóły i już wtedy wiedzieliśmy ze o zdjęcia możemy być spokojni 🙂 W dzień samego ślubu Rafał dał z siebie 100 %. Co najważniejsze jest przemiłym, uśmiechniętym, człowiekiem przez co my i nasi goście nie czuliśmy się skrępowani podczas robienia zdjęć, a to się często zdarza. Nie każdy przecież lubi być fotografowany 🙂 Cena również rewelacyjna 🙂  No i co dla nas najistotniejsze talent i kreatywny umysł fotografa – gwarantuje udaną sesję zdjęciowa i miło spędzony czas 🙂 Wspólnie z mężem jesteśmy ogromnie zadowoleni z tej współpracy.  Szczerze polecamy 🙂
Dominika i Boguś
Wyjątkowa osoba, pełna pasji i zamiłowania do tego co robi. Sesja narzeczeńska była dla nas nowym przeżyciem jednak dzięki profesjonalizmowi Rafała cały stres minął tak szybko jak się pojawił. Zdjęcia, które otrzymaliśmy wyszły bardzo naturalnie ukazując nasze charaktery co czyni je przepięknymi i jedynymi w swoim rodzaju. Bardzo się cieszę, że z Rafałem spotkamy się ponownie w tym najważniejszym dla nas dniu. Mogę być pewna, że będziemy mieć piękną pamiątkę. Polecam z całego serca!????
Karolina i Dominik
Materiał który dostaliśmy od Rafała wywarł na nas ogromne wrażenie. Pełen profesjonalizm, super efekt. Polecam każdemu kto planuje wesele i nie tylko. Rafał jest osobą mega zaangażowaną w to co robi i jestem przekonany że zrobi wszystko, aby jego klienci byli usatysfakcjonowani. Jeszcze raz wielkie dzięki Rafał. Polecam gorąco.
Agnieszka i Grzegorz
Ostatnio mieliśmy przyjemność współpracować z Rafałem 🙂 To wrażliwy, profesjonalny fotograf, który do każdego podchodzi indywidualnie i z czystą pasją 🙂 podczas sesji czuliśmy się jakbyśmy się znali z Rafałem od lat 🙂 po kilku wskazówkach, nie zauważaliśmy, że ktoś nam robi zdjęcia. Efekt niesamowity, zdjęcia piękne, wysokiej jakości. Bardzo polecamy tego fotografa na wszelakie okazje, nie tylko śluby. Na pewno jeszcze skorzystamy z jego usług 🙂
Ala i Julek
Ja i mój narzeczony mieliśmy okazję pozować do obiektywu Rafała. Była to dla nas pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa, której bardzo się obawialiśmy i jak się okazało niepotrzebnie – Rafał jest nie tylko świetnym fotografem, ale również sympatycznym człowiekiem, który wprowadza podczas sesji spokojną oraz miłą atmosferę, bardzo się angażuje w swoją pracę i chętnie dzieli się swoimi radami. Dodatkowo tego dnia towarzyszyła mu sympatyczna asystentka Ola, która również mocno nas wspierała. Zdjęcia, które otrzymaliśmy są niezwykle dla Nas ważne i cieszymy się, że trafiliśmy na tak fajnego Fotografa. Dziękujemy! Myślę, że się jeszcze spotkamy na niejednej sesji… 🙂
Edyta i Szczepan
Przepiękne zdjęcia ślubne, a wszystko za sprawą Rafała. Zarówno w Kościele jak i na sali zdjęcia wykonane z najlepsza starannością. Sesja plenerowa wyszła znakomicie! Zdjęcia otrzymaliśmy bardzo szybko i jesteśmy bardzo zadowoleni, ze trafiliśmy na tak miłą, sympatyczną, pracowitą i rzetelna osobę. Serdecznie polecamy Rafała, bo współpraca była naprawdę super.
Karolina i Krzysiek

RAFAŁ MAZUR © 2020
FOTOGRAFIA ŚLUBNA RZESZÓW
NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

TEL: 513 282 763
KONTAKT@RAFALMAZUR.COM.PL

Projekt i wykonanie - whitesite.pl