Sesja narzeczeńska w Wilczej Woli

 

Tym razem przed Wami piękna sesja narzeczeńska w Wilczej Woli. Plan był prosty. Zrobić sesję nad jeziorem. W związku z tym razem z Karoliną i Krzyśkiem udaliśmy się 30km na północ od Rzeszowa do miejscowości Wilcza Wola, gdzie znajduje się, jak się okazało, malowniczy zakątek o tej samej nazwie.

Wspomniane już wcześniej narzeczeństwo to para, której za rok będę miał okazję fotografować ślub. Już wiem, że będzie to bardzo luźny i spontaniczny materiał, bliźniaczy do tego który udało nam się razem stworzyć na sesji narzeczeńskiej.

Jeśli również jesteście zauroczeni i bylibyście zainteresowani sesją narzeczeńską w miejscowości Wilcza Wola – napiszcie do mnie.

Lubię naturalność na zdjęciach. Uważam, że gdy dołoży się do niej kilka wskazówek co do pozowania gwarantuje to materiał wybuchowy. Z pewnością para jest wtedy dobrze poinformowana, ale nadal daje od siebie dużo i… jest przyjemnie 🙂

Podsumowując, jeśli bierzecie ślub w 2019 albo później, zapraszam do rezerwowania wiosennych terminów na sesje narzeczeńskie już teraz. Zakładka kontakt czeka 🙂

– Rafał