K + K = Sesja narzeczeńska w Wilczej Woli

Tym razem przed Wami piękna sesja narzeczeńska w Wilczej Woli - Rafał Mazur Fotografia - Sesja narzeczeńska w Wilczej Woli

Sesja narzeczeńska w Wilczej Woli

Tym razem przed Wami piękna sesja narzeczeńska w Wilczej Woli. Plan był prosty. Zrobić sesję nad jeziorem. W związku z tym razem z Karoliną i Krzyśkiem udaliśmy się 30km na północ od Rzeszowa do miejscowości Wilcza Wola, gdzie znajduje się, jak się okazało, malowniczy zakątek o tej samej nazwie.

Wspomniane już wcześniej narzeczeństwo to para, której za rok będę miał okazję fotografować ślub. Już wiem, że będzie to bardzo luźny i spontaniczny materiał, bliźniaczy do tego który udało nam się razem stworzyć na sesji narzeczeńskiej.

Jeśli również jesteście zauroczeni i bylibyście zainteresowani sesją narzeczeńską w miejscowości Wilcza Wola – napiszcie do mnie.

Lubię naturalność na zdjęciach. Uważam, że gdy dołoży się do niej kilka wskazówek co do pozowania gwarantuje to materiał wybuchowy. Z pewnością para jest wtedy dobrze poinformowana, ale nadal daje od siebie dużo i… jest przyjemnie.

– Rafał

Dodaj komentarz

RAFAŁ MAZUR © 2020
FOTOGRAFIA ŚLUBNA RZESZÓW
NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

TEL: 513 282 763
KONTAKT@RAFALMAZUR.COM.PL

Projekt i wykonanie - whitesite.pl