I + M = Sesja ślubna nad Jeziorem Szczyrbskim

O miłości Iwony i Maćka do gór dowiedziałem się rok przed ich weselem. Poinformowali mnie wtedy, że nie akceptują innej możliwości niż zrealizowania pleneru ślubnego gdzieś “wyżej”. Uwielbiam takie pomysły, bo sam jestem fanem gór. Uwielbiam ich majestatyczność, monumentalność i wysiłek włożony w wędrówkę który owocuje satysfakcją.

W innym wpisie na blogu możecie zobaczyć również sesję narzeczeńską Iwony i Maćka. Wybraliśmy się wtedy w Bieszczady. Stworzyliśmy piękną pamiątkę, jednak plener ślubny Państwo Młodzi zdecydowali się wykonać w jeszcze bardziej urokliwym miejscu.

Przed Wami Sesja ślubna nad Jeziorem Szczyrbskim.

Tatry od południowej strony chciałem zobaczyć już od dłuższego czasu. Przy okazji pleneru zdeterminowanych Iwony i Maćka miałem okazję fotografować tam po raz pierwszy. Magiczny klimat rozpościerający się u podnóża Tatr Wysokich w połączeniu w malowniczym jeziorem daje niesamowite wrażenia estetyczne.

Fotograf na wesele w Rzeszowie i okolicach

Pochodzę z Podkarpacia, więc mogę doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywam doświadczenie które pozwala mi wykonywać pracę jako profesjonalny fotograf ślubny z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckich zdjęciach ślubnych. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii waszych zdjęć ślubnych w Rzeszowie.

Komentarze

Pracuję w całej Polsce i poza jej granicami. Znajdziesz mnie w internecie wpisując frazy: fotograf ślubny Rzeszów, fotograf ślubny Przemyśl, fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Tarnów, fotograf ślubny Stalowa Wola, fotograf ślubny Lublin czy fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf ślubny Katowice, fotograf ślubny Warszawa, fotograf ślubny Zakopane, fotograf ślubny Mielec czy fotograf ślubny Radom.