Kolejny nastrojowy, jesienny materiał. Tym razem miałem okazję fotografować uroczystość Grażyny i Marcina w okolicy Sanoka i Wesele w sali Bankietowej Dziedzic. Na miejscu powitał mnie powitał mnie typowo jesienny, deszczowy klimat, co aż prosiło się o dołożenie do tego ciemniejszej, bardziej klimatycznej obróbki. Podczas mojej fotograficznej przygody trafiam na naprawdę różne scenografie. Uważam, że do wszystkiego trzeba się dopasować. Sierpniowy słoneczna sobota powinna być przedstawiona taka jaką ją zastałem. To samo tyczy się klimatycznej soboty w jesieni. Przecież tak właśnie było 🙂

Przygotowania

Uwielbiam domy podczas przygotowań pełne ludzi. Tak właśnie było w rodzinnym domu Marcina. Wujkowie dyskutujący nad nowym samochodem, ciocie poprawiające fryzury i make-up oraz Pan Młody, przechadzający się po okolicy i witający kolejnych gości.

Ślub w kościele w Strachocinie

Kościół w Strachocinie już na pierwszy rzut oka mi się spodobał. Złoto bursztynowe barwy wewnątrz, malutkie okna przez które ledwo sączyło się jesiennie stłumione światło oraz ciepłe, wręcz ogrzewające żarówki. Takie klimaty lubię.

Wesele w Sali Bankietowej Dziedzic.

Pierwszy raz miałem okazję być na weselu w Sali Bankietowej Dziedzic. Pośrodku niezdradzającego nic specjalnego terenu napotykamy ogromny pięknie zagospodarowany namiot. Wystrój, aranżacja i rozmach tego miejsca zrobiło na mnie naprawdę duże wrażenie. Ludzie na weselu również byli niesamowici. Zobaczcie to sami.

 

Sesja Ślubna w Wisłoczku

 

 

Chcesz aby Twoje zdjęcia ślubne były również piękną pamiątką?

Napisz do mnie i zapytaj o wolny termin.