Z wielką przyjemnością zostanę Waszym fotografem ślubnym.

Chciałbym towarzyszyć Wam w dniu ślubu aby stworzyć historię jednego z najważniejszych dni Waszego życia. Zdjęcia ślubne, które otrzymacie, będą wyjątkową pamiątką.

Nic nie zastąpi fotografii wykonanej w dobrym momencie i we właściwy sposób. Nic nie zastąpi zdjęć, które po latach oglądniecie ze swoimi bliskimi. Zatrzymanych w czasie emocji, sytuacji, klimatu tej jednej chwili. Moja praca polega na tym, aby te wszystkie wartości przekazać na fotografiach.

Zadbaj o wspaniałą pamiątkę

W mojej pracy jestem reporterem. Nie reżyseruje ujęć czy sytuacji. Fotografuje w taki sposób, aby ludzie czuli się przy mnie swobodnie i bezpiecznie. Pozostaje uczestnikiem wydarzeń, a moje fotografie są prawdziwe.

Naturalny i pełny emocji reportaż ślubny


Mogę zaoferować Wam fotografowanie reportażu, lub pakiet połączony z plenerem. Łącznie z dnia ślubu i pleneru Moje Pary otrzymują około 600 zdjęć.

Uwielbiam fotografować i zapisywać szczere emocje przeżywane w dniu ślubu. Wasze łzy wzruszenia spływające po policzkach, sposób w jaki patrzycie sobie w oczy, promienne uśmiechy przyjaciół. Gama uczuć towarzyszących ślubowi jest niesamowita. Pokazuje na fotografiach relacje pomiędzy Wami, bliskość i to kim jesteście dla siebie.

Sesja plenerowa


Zdjęcia plenerowe to wisienka na torcie w całej realizacji ślubnej. Dokładnie obrobione, w taki sposób aby wydobyć cały urok miejsca w którym fotografujemy oraz abyście Wy wyglądali na fotografiach świetnie i naturalnie.

Jeżeli chcielibyście przeżyć wspaniałą przygodę, to zachęcam Was do wykonania sesji plenerowej.

Plener ślubny można zrealizować w dowolnym miejscu. Wybór lokalizacji zależy od tego, czy lepiej czujecie się w dużym mieście, np. w Krakowie, Budapeszcie lub Rzymie, czy wręcz przeciwnie na łonie natury, np. w bliskich nam Bieszczadach.
Zdjęcia plenerowe to wisienka na torcie w całym materiale ślubnym. Dokładnie obrobione, tak aby wydobyć cały urok miejsca w którym fotografujemy oraz abyście Wy wyglądali świetnie i naturalnie na fotografiach.

Standardowy plener ślubny w innym dniu to około 3h fotografowania + dojazdy. Jeżeli rozważacie plener który zajmie np. cały dzień, lub kilka dni (przykładowo jak sesja po lewej na norweskim Verdens Ende), musimy ustalić cenę indywidualnie.

Sesja narzeczeńska


Sesja narzeczeńska to najlepszy czas na to abyśmy się poznali i abyście zobaczyli jak pracuję. Sesje narzeczeńskie trwają zwykle do 2 godzin. Możemy pojechać w góry, odwiedzić klimatyczne uliczki miasta czy okoliczny zagajnik.

Sprawdźcie dostępność terminu.

To tutaj podejmujecie pierwszy krok do naszej współpracy. Będzie mi bardzo miło dowiedzieć się więcej o Was i o Waszej uroczystości. Nie krępujcie się z wiadomością rozpoczynającą się od “Cześć” i czujcie się swobodnie z opowiadaniem o Waszych planach. Jeżeli nie odpowiem w ciągu 24h proszę kontakt pod numerem telefonu.

kontakt@rafalmazur.com.pl

RAFAŁ MAZUR © 2020
FOTOGRAFIA ŚLUBNA RZESZÓW
NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

TEL: 513 282 763
KONTAKT@RAFALMAZUR.COM.PL

Projekt i wykonanie - whitesite.pl