Z wielką przyjemnością zostanę Waszym fotografem.

Chciałbym towarzyszyć Wam w dniu ślubu aby stworzyć historię jednego z najważniejszych dni Waszego życia. Zdjęcia ślubne, które otrzymacie, będą wyjątkową pamiątką.

Nic nie zastąpi fotografii wykonanej w dobrym momencie i we właściwy sposób. Nic nie zastąpi zdjęć, które po latach oglądniecie ze swoimi bliskimi. Zatrzymanych w czasie emocji, sytuacji, klimatu tej jednej chwili. Moja praca polega na tym, aby te wszystkie wartości przekazać na fotografiach.

Zadbaj o wspaniałą pamiątkę

Naturalny i pełny emocji reportaż ślubny


W zależności od pakietu, mogę zaoferować Wam sam reportaż, lub pakiet połączony z plenerem. Reportaż z plenerem w zależności od pakietu to 400 do 600 obrobionych fotografii podzielonych na:
1. Galerię główną – od 100 do 180 kadrów po autorskiej obróbce składających się w piękną historię,
2. Galeria dokumentacyjna – od 300 do 420 kadrów, czyli pozostałe zdjęcia po standardowej obróbce kolorystycznej .

Dostęp do zdjęć poprzez wygodną strefę klienta z galerią na mojej stronie internetowej,
Dojazd w cenie,

W zależności od pakietu:
– 100 zdjęć na papierze w formacie 10×15 oraz pendrive ze wszystkimi zdjęciami w stylowym pudełku,
Fotoalbum w formacie 30×30 zawierający 15 rozkładówek (20 stron).

Sesja plenerowa


Zdjęcia plenerowe to wisienka na torcie w całej realizacji ślubnej. Dokładnie obrobione, w taki sposób aby wydobyć cały urok miejsca w którym fotografujemy oraz abyście Wy wyglądali na fotografiach świetnie i naturalnie.

Jeżeli chcielibyście przeżyć wspaniałą przygodę, to zachęcam Was do wykonania sesji plenerowej.

Plener ślubny można zrealizować w dowolnym miejscu. Wybór lokalizacji zależy od tego, czy lepiej czujecie się w dużym mieście, np. w Krakowie, Budapeszcie lub Rzymie, czy wręcz przeciwnie na łonie natury, np. w bliskich nam Bieszczadach.
Zdjęcia plenerowe to wisienka na torcie w całym materiale ślubnym. Dokładnie obrobione, tak aby wydobyć cały urok miejsca w którym fotografujemy oraz abyście Wy wyglądali świetnie i naturalnie na fotografiach.

Standardowy plener ślubny w innym dniu to około 3h fotografowania + dojazdy. Jeżeli rozważacie plener który zajmie np. cały dzień, lub kilka dni (przykładowo jak sesja po lewej na norweskim Verdens Ende), musimy ustalić cenę indywidualnie.

Sesja narzeczeńska


Sesja narzeczeńska to najlepszy czas na to abyśmy się poznali i abyście zobaczyli jak pracuję. Sesje narzeczeńskie trwają zwykle do 2 godzin. Możemy pojechać w góry, odwiedzić klimatyczne uliczki miasta czy okoliczny zagajnik.

Otrzymujecie:
– Około 100 obrobionych fotografii:30 kadrów po autorskiej obróbce,
nie mniej niż 70 kadrów po obróbce standardowej,
– Strefa klienta z galerią na mojej stronie internetowej,
– Dojazd do 50 km.

Rafał Mazur Fotografia

RAFAŁ MAZUR © 2020
FOTOGRAFIA ŚLUBNA RZESZÓW
NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

TEL: 513 282 763
KONTAKT@RAFALMAZUR.COM.PL

Projekt i wykonanie - whitesite.pl