A + D = Sesja w Rzeszowie

Witam Was po raz kolejny w sekcji blogowej, tym razem czeka na Was sesja w Rzeszowie i dwójka zakochanych ludzi. Sesja w Rzeszowie - Rafał Mazur Fotografia

Witam Was po raz kolejny w sekcji blogowej, tym razem czeka na Was sesja w Rzeszowie i dwójka zakochanych, niesamowicie wesołych ludzi. Aneta i Damian dali mi możliwość sfotografowania ich uczucia w miejskim klimacie. Konkretnie, tłem do naszej sesji były okolice Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie.

Muszę przyznać, że do tej pory sceptycznie podchodziłem do sesji miejskich. Lasy, zaułki i ogrzane letnim słońcem łąki (których oczywiście nie porzucam na rzecz miejskich klimatów) dawały mi poczucie bezpieczeństwa  Jednak ostatnie wydarzenia zmieniły trochę moje myślenie.

Pierwszym z nim była pomoc przy organizacji warsztatów fotograficznych Flow & Work (www.dawidmazur.pl). Dawid zorganizował tam miejską sesję narzeczeńską, którą miałem możliwość obserwować. Mnogość geometrycznych kształtów, ciekawych teł i dawka trochę innego fotografowania działa niesamowicie na wyobraźnię.

Tak samo było z Anetą i Damianem. Idealne miejsce, idealna miłość. Idealna pamiątka.

Zapraszam Was do sprawdzenia całości.

1 komentarz do “A + D = Sesja w Rzeszowie”

Dodaj komentarz

RAFAŁ MAZUR © 2020
FOTOGRAFIA ŚLUBNA RZESZÓW
NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

TEL: 513 282 763
KONTAKT@RAFALMAZUR.COM.PL

Projekt i wykonanie - whitesite.pl